Logowanie
 Download (Pobieralnia) - sterowniki i programy użytkowe

Tapin Radio
Tapin Radio jest to darmowy program do słuchania i nagrywania radia internetowego. Stacje są podzielone na region, gatunek i sieć. Interfejs programu jest w języku polskim. Stacje można nagrywać i dodawać do ulubionych. Działa na systemach Windows XP, Vista, Windows 7 (32 i 64 bit)
Data: 28/08/2018 15:50
Pobrań: 1421
Komentarz: 3


Windows Movie Maker PL
Microsoftowy program do tworzenia i edycji materiałów wideo. Jest to darmowy dodatek systemowy, który w prosty sposób pozwala tworzyć amatorskie filmy wczytując je z pliku czy zewnętrznych źródeł, w tym z kart przechwytujących materiały wideo. W trakcie obróbki można dodawać dodatkowe ilustracje, efekty specjalne oraz dorzucać nowe ścieżki audio.
Data: 27/08/2018 18:56
Pobrań: 470
Komentarz: 2


SeaMonkey 2.33.1
Pakiet SeaMonkey tonie jest tylko zwykła przeglądarka internetowa ale cały pakiet, który na co dzień potrzebny jest nam do korzystania z Internetu. I tak mamy tutaj klasyczną przeglądarkę, klienta poczty i grup dyskusyjnych, edytor stron HTML a także klienta IRC. Wszystko oczywiście oparte na tym co do dzisiaj zaprezentowała nam Mozilla. SeaMonkey kontynuuje sobą tradycje Mozilla Suite 1.7.x, MozillaPL jak i Netscape 7.x.
Data: 07/06/2015 18:11
Pobrań: 994
Komentarz: 3


K-Meleon
Niezwykle szybka przeglądarka internetowa oparta na silniku Gecko. Funkcjonalność przeglądarki rozbudować możemy poprzez instalację wtyczek. Aplikacja posiada system kart, system blokowania niechcianych okien itp.
Data: 02/06/2015 19:03
Pobrań: 1185
Komentarz: 4


Google Chrome
Przeglądarka stworzona przez firmę Google charakteryzuje się niezwykle prostym i intuicyjnym interfejsem, co wyróżnia ją z tłumu. Aplikacja oferuje między innymi funkcje: dynamiczne karty, kontrola awarii, tryb "incognito", uproszczone pobieranie oraz szybkie tworzenie zakładek.
Data: 02/06/2015 18:55
Pobrań: 1281
Komentarz: 2


Opera
Nie bez powodu uważana przez wielu za najszybszą przeglądarkę internetową na rynku. Od wersji 10.50 oferuje całkiem nowe rozwiązania, jakich nie uświadczymy w innych przeglądarkach. Dobrze znana jest już funkcja Opera Turbo (aktywowana automatycznie) przyspieszająca wczytywanie stron na wolnych łączach internetowych. Zasada działania polega między innymi na kompresji elementów graficznych zamieszczonych na stronach. Ciekawe możliwości oferuje Opera Link. To funkcja automatycznie zapisująca na serwerze nasze aktualne zakładki, notatki oraz strony z karty szybkiego wybierania, tak abyśmy mięli do nich dostęp z każdego miejsca na Ziemi. Wystarczy uruchomić przeglądarkę, zalogować się w usłudze Opera Link, po czym dane z serwera zostaną zsynchronizowane z przeglądarką. Opera Unite pozwala na stworzenie wirtualnego serwera z naszego komputera. W specjalnie utworzonym katalogu na dysku twardym możemy umieszczać pliki, do których dostęp będą miały osoby, którym przekażemy wygenerowany link do pliku. Zainteresowany wchodzi na naszą stronę usługi Opera Unite, po czym pobiera wybrane pliki, które fizycznie znajdują się na naszym dysku twardym. Wszystkie te funkcje dostępne są na pasku narzędzi okna głównego przeglądarki. Opera 10.50, to także odświeżony, nowoczesny wygląd. Domyślnie niewidoczny jest pasek menu, a jego wszystkie funkcje skomasowano w jednym czerwonym przycisku na pasku kart. Walorem przeglądarki, choć nie jest to nowość, jest wbudowany klient poczty umożliwiający także subskrypcję kanałów RSS oraz obsługa protokołu BitTorrent.
Data: 02/06/2015 18:50
Pobrań: 1210
Komentarz: 2


Mozilla Firefox
Najnowsza wersja cenionej i niezwykle popularnej w świecie przeglądarki internetowej. Możliwości Firefoksa można rozszerzać dzięki dodatkom, które tworzą doświadczeni użytkownicy. Najlepsze dodatki wymienione i opisane zostały tutaj -> Dodatki do Firefoksa.
Data: 02/06/2015 18:50
Pobrań: 1064
Komentarz: 0


WinToFlash
WinToFlash to aplikacja dzięki której przygotujemy bootowalny pendrive zawierający pliki instalacyjne takich systemów jak Windows XP/2003, Vista, Windows Server 2008 czy Windows 7. Aplikacja nie wymaga instalacji, interfejs dostępny jest w wielu językach, w tym i polskim Instrukcja.
Data: 24/05/2015 16:37
Pobrań: 89567
Komentarz: 7


SARDU
SARDU to bardzo przydatny program dla osób chcących za darmo stworzyć sobie bootowalny pendrive albo płytę CD/DVD z instalacją systemu Windows lub Linuks. Dodatkowa opcja pozwala dodawać inne składniki, w tym programy antywirusowe, dzięki czemu stworzymy narzędzie do ewentualnego ratowania swojego systemu. Dzięki temu narzędziu można także stworzyć pendrive służący do wykonywania kopii zapasowaych swojego systemu. Najważniejsze jest jednak to, że SARDU wspiera wszystkie systemy Windows oraz wiele dystrybucji Linuksa, w tym Ubuntu, Fedorę czy Minta. W przypadku Linuxów SARDU pozwala także na pobieranie odpowiednich ich obrazów z Internetu. Można też tworzyć tutaj dyski Windows PE.
Data: 11/04/2015 20:15
Pobrań: 918
Komentarz: 2


HDD Guardian
HDD Guardian to oprogramowanie przydatne do monitorowania dysku twardego i to zarówno wersji HDD jak i SSD. Narzędzie to już w pewnym sensie kombajn pozwalający zobaczyć podstawowe informacje o zainstalowanych w komputerze dyskach, w tym o ich temperaturze, używanym interfejsie czy zajętości. Najważniejszą jednak funkcjonalnością jest bieżące sprawdzanie statusu SMART dysku twardego. Program monitoruje SMART i w razie czego ostrzega o uszkodzeniu. Dzięki temu narzędziu niekoniecznie musimy znać się na odczytywaniu danych SMART. Program sam pokaże jaka jest chociażby liczba bad sektorów, temperatura dysku i czas jego pracy. Poprzez opcję ATA errors można też się dowiedzieć czy czasami dysk nie ma błędów komunikacji, które występują w momencie uszkodzenia kabla danych. Ciekawą opcją jest także przekazywanie informacji szczegółowych na temat dysku, w tym wersji używanego firmwareu. Program aktualnie jest dostępny w kilku językach choć niestety brakuje tutaj języka polskiego. Można go instalować w systemach Windows XP, Windows 7 oraz Windows 8.
Data: 22/03/2015 18:37
Pobrań: 866
Komentarz: 0


HDDScan
HDDScan to oprogramowanie diagnostyczne służące do diagnostyki dysków twardych, w tym macierzy RAID, dysków USB i SSD. Oprogramowanie to pozwala sprawdzać status SMART dysku twardego, sprawdzać dysk pod kątem bad sektorów, a także zmieniać niektóre parametry pracy dysków twardych, w tym AAM czy APM i PM. Dzięki bieżącemu monitorowaniu dysku tym narzędziem można określić stopień degradacji dysku, co w efekcie uchroni użytkownika przed kłopotliwą utratą danych. Program może być zastępnikiem dla popularnego HDTune. Ku temu developerzy dodali opcję przeprowadzania stosownych graficznych benchmarków. Wszystkie raporty mogą być zapisywane w plikach MHT czy też drukowane. HDDScan może być używany w systemach od Windows 2000 po Windows 7.
Data: 22/03/2015 18:36
Pobrań: 925
Komentarz: 4


Burrrn
Burrrn to prosta aplikacja służąca do wypalania płyt Audio CS oraz CD-Text z różnych plików dźwiękowych. Aktualnie wspierane są pliki w formatach wav, mp3, mpc, ogg, aac, mp4, ape, flac, ofr, wv, tta, m3u oraz pls i fpl. Można też nagrywać obrazy EAC. Do nagrywania używana jest aplikacja scrdao.exe. Przed nagraniem program pozwala także odtworzyć wybrany utwór oraz zobaczyć ile płyty już jest zajęte. Można także czyścić płyty CD-RW przed nagraniem. Nagrywane płyty mogą pozostawać otwarte do późniejszego zapisu.
Data: 22/03/2015 18:36
Pobrań: 909
Komentarz: 0


PinguyOS
PinguyOS to dystrybucja niewielkiego Linuksa opartego na Ubuntu Framework. Etos tego systemu jest prosty. Ma wyglądać dobrze, pracować dobrze i ma być prosty w użyciu. Został zaprojektowany z myślą o ludziach dopiero zaczynających przygodę z Linuksem, którzy do tej pory używali Windowsów czy Maca. System ten dostępny jest zarówno w wersji 32 jak i 64 bitowej w dwóch wersjach: mini oraz full.
Data: 22/03/2015 18:36
Pobrań: 656
Komentarz: 0


USB Descriptor Dumper
USB Descriptor Dumper to oprogramowanie mające na celu sprawdzenie jakie do komputera zostały podpięte urządzenia USB. Pozyskiwane dane są dostarczane jako tekst i mogą być zapisywane do pliku. Dzięki tej aplikacji można poznać numery VID oraz PID urządzenia, jakiej używają one szyny, czy są podłączone przez hub, ile otwarto do urządzenia strumieni, sprawdzić producenta, nazwę o ile podano oraz zużycie energii. Wszystkie dane są prezentowane w prosty sposób, głównie w formie danych szesnastkowych. USB Descriptor Dumper działa na systemach Windows włącznie z wersją Windows 8 i na systemach 64 bitowych.
Data: 22/03/2015 18:35
Pobrań: 815
Komentarz: 0


Rainmeter
Rainmeter jest programem rozszerzającym możliwości pulpitu systemu Windows. Integrując się z tapetą pozwala dodać do pulpitu kilka ciekawych funkcjonalności. I tak dzięki niemu możemy w przejrzysty sposób podejrzeć aktualną pogodę czy zegar systemu z kalendarzem. Inne opcje pozwalają na wyświetlenie odtwarza multimediów, a jeszcze inne zobaczyć stan sprzętu, w tym poziom naładowania baterii czy temperaturę procesora i zużycie pamięci RAM. Jest nawet czytnik kanałów RSS. Program jest w pełni konfigurowalny, a przy tym nie zużywa znacząco zasobów systemowych.
Data: 22/03/2015 18:34
Pobrań: 474
Komentarz: 0


Splash Lite
Splash Lite jest darmowym odtwarzaczem filmów w jakości HD. Jest to specjalne zaprojektowany i zoptymalizowany odtwarzacz właśnie dla takich materiałów. Jak zapewnia nas producent, wystarczy mu mniej niż sekunda aby zacząć odtwarzać filmy. Dodatkowo odtwarzacz jest w stanie pozwolić na oglądanie telewizji DVB-T. Jest jednocześnie łatwy w obsłudze i co najważniejsze nie obciąża systemu. Jak zapewniają jego użytkownicy, gwarantuje też bardzo dobrą jakość obrazu pochodzącą z technologii Picture.
Data: 22/03/2015 18:34
Pobrań: 450
Komentarz: 0


Dead Pixel Tester
Dead Pixel Tester jest prostym programem niewymagającym instalacji, którego cel jest jeden. Pomóc nam wykryć ewentualne wady matryc z rodziny LCD. W tym celu dostarcza nam on prostego interfejsu z szeregiem testów, które pozwolą nam ujrzeć bad pixele na ekranie. Wspierane są tutaj nawet duże rozdzielczości ekranów, w tym wiele niestandardowych. Obsługa odbywa się poprzez przewijanie kolejnych wzorców myszką. Użytkownik musi tylko przeglądać uważnie kolejne wzorce w celu wykrycia ewentualnych uszkodzeń.
Data: 22/03/2015 18:33
Pobrań: 404
Komentarz: 0


Free ISO Creator
Niewielki, bo tylko 300 kilobajtowy prosty programik służący do tworzenia plików obrazów ISO, które można nagrywać na płyty. Program tworzy obrazy ISO 9660 prosto z płyt DVD/CD czy plików na dysku lokalnym komputera. Program jest łatwy w obsłudze. Wystarczy kliknąć na przeglądanie woluminów, wskazać folder źródłowy, nadać nową nazwę i wybrać zapisywanie. Przycisk Create tworzy już finalnie obraz ISO. Wspierane są systemy operacyjne od Windows XP po Windows 7 w wersji zarówno 32 jak i 64 bitowej.
Data: 22/03/2015 18:33
Pobrań: 407
Komentarz: 0


Enchanted Keyfinder
Prosty w obsłudze program do odzyskiwania klucza w systemach Windows oraz pakietach biurowych Office. W sam raz jeśli zgubiony został ich klucz lub naklejka jest zatarta.
Data: 05/03/2015 18:51
Pobrań: 23204
Komentarz: 3


SoundMax ADI1986A HD Audio Driver (Win. XP 32, 64 -bit, 2000, 2003 32, 64-bit)
Sterownik do kart dźwiękowych SoundMax ADI1986A HD (High Definition). Wspierane karty Analog Devices SoundMAX AD1882 Integrated Digital High Definition Audio Analog Devices SoundMAX AD1882A Integrated Digital High Definition Audio Analog Devices SoundMAX AD1883 Integrated Digital High Definition Audio Analog Devices SoundMAX AD1884 Integrated Digital High Definition Audio Analog Devices SoundMAX AD1884A Integrated Digital High Definition Audio Analog Devices SoundMAX AD1981 Integrated Digital High Definition Audio Analog Devices SoundMAX AD1983 Integrated Digital High Definition Audio Analog Devices SoundMAX AD1984 Integrated Digital High Definition Audio Analog Devices SoundMAX AD1984A Integrated Digital High Definition Audio Analog Devices SoundMAX AD1986 Integrated Digital High Definition Audio Analog Devices SoundMAX AD1986A Integrated Digital High Definition Audio Analog Devices SoundMAX AD1987 Integrated Digital High Definition Audio Analog Devices SoundMAX AD1988 Integrated Digital High Definition Audio Analog Devices SoundMAX AD1988A Integrated Digital High Definition Audio Analog Devices SoundMAX AD1988B Integrated Digital High Definition Audio Analog Devices SoundMAX AD1989 Integrated Digital High Definition Audio Analog Devices SoundMAX AD1989A Integrated Digital High Definition Audio Analog Devices SoundMAX AD1989B Integrated Digital High Definition Audio Wspierane PID/VID HDAUDIO\FUNC_01&VEN_11D4&DEV_184A&subsys_10710209 HDAUDIO\FUNC_01&VEN_11D4&DEV_184A&subsys_BFD40000 HDAUDIO\FUNC_01&VEN_11D4&DEV_184A&subsys_BFD40000 HDAUDIO\FUNC_01&VEN_11D4&DEV_194A&subsys_14621A30 HDAUDIO\FUNC_01&VEN_11D4&DEV_194A&subsys_10280281 HDAUDIO\FUNC_01&VEN_11D4&DEV_194A&subsys_10338370 HDAUDIO\FUNC_01&VEN_11D4&DEV_194A&subsys_10710210 HDAUDIO\FUNC_01&VEN_11D4&DEV_194A&subsys_10710293 HDAUDIO\FUNC_01&VEN_11D4&DEV_194A&subsys_BFD40000 HDAUDIO\FUNC_01&VEN_11D4&DEV_198B&SUBSYS_144A1234 HDAUDIO\FUNC_01&VEN_11D4&DEV_198B&SUBSYS_104381F2 HDAUDIO\FUNC_01&VEN_11D4&DEV_198B&SUBSYS_104381F6 HDAUDIO\FUNC_01&VEN_11D4&DEV_198B&SUBSYS_104382BF HDAUDIO\FUNC_01&VEN_11D4&DEV_198B&SUBSYS_1043821F HDAUDIO\FUNC_01&VEN_11D4&DEV_198B&SUBSYS_1043822D HDAUDIO\FUNC_01&VEN_11D4&DEV_198B&SUBSYS_1043823C HDAUDIO\FUNC_01&VEN_11D4&DEV_198B&SUBSYS_1043827B HDAUDIO\FUNC_01&VEN_11D4&DEV_198B&SUBSYS_1043828A HDAUDIO\FUNC_01&VEN_11D4&DEV_198B&SUBSYS_1043828E HDAUDIO\FUNC_01&VEN_11D4&DEV_198B&SUBSYS_1043829B HDAUDIO\FUNC_01&VEN_11D4&DEV_198B&SUBSYS_1043829C HDAUDIO\FUNC_01&VEN_11D4&DEV_198B&SUBSYS_10431495 HDAUDIO\FUNC_01&VEN_11D4&DEV_198B&SUBSYS_10438238 HDAUDIO\FUNC_01&VEN_11D4&DEV_198B&SUBSYS_10438241
Data: 21/01/2015 21:29
Pobrań: 10343
Komentarz: 1


SP3 UxTheme Patcher (UXTender)
SP3 UxTheme Patcher jest to bezpłatna aplikacja służąca do patchowania plików systemowych (uxtheme.dll). Dzięki temu możliwe jest stosowanie niecertyfikowanych styli w systemie Windows. Aplikacja przeznaczona dla systemu Microsoft Windows XP z zainstalowanym Service Pack 3.
Data: 03/10/2014 21:27
Pobrań: 958
Komentarz: 0


Speccy
Speccy to program twórców programów takich jak CCleaner czy Defraggler. Pozwala on na odnalezienie szczegółowych informacji o naszym komputerze. Program bez problemu jest w stanie rywalizować z bardzo popularnym programem Everest.
Data: 03/10/2014 21:27
Pobrań: 483
Komentarz: 0


SpeedyFox
Aplikacja przyspieszająca efektywność w działaniu przeglądarki internetowej Mozilla Firefox. Obsługa programu sprowadza się do kliknięcia na przycisku Speed Up My Firefox !.
Data: 03/10/2014 21:26
Pobrań: 541
Komentarz: 0


Spider Player
Spider Player to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych. Obsługuje m.in: MP1, MP2, MP3, MP4, M4A, MPC (MP+, MPP), AAC, aacPlus, AC3, Ogg Vorbis, FLAC, Ogg FLAC, TTA, APE, WavPack, Speex, WAV, CDDA, WMA, MID, RMI, KAR, S3M, XM, MOD, IT, MO3, MTM, UMX. Za pomocą wtyczek można rozszerzyć program do obsługi radia internetowego.
Data: 03/10/2014 21:25
Pobrań: 463
Komentarz: 1


Spik
Komunikator internetowy umożliwiający komunikacje tekstową, głosową, a nawet wideo. Możliwe jest również uzyskanie połączenia z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi.
Data: 03/10/2014 21:24
Pobrań: 620
Komentarz: 0


SPlayer
SPlayer jest to odtwarzacz plików multimedialnych, obsługujący najpopularniejsze formaty audio i wideo (AVI, RMVB, QuickTime, MPEG-2, MPEG-4, WMV, MP4, MP3, WMA, FLAC i inne) oraz obsługę napisów. Program zawiera różne funkcje jak ShaderEngine - silnik poprawy jakości obrazu, LiveColor - algorytmy ulepszające kolory, PowerTravel - oszczędność energii podczas oglądania (przydatne dla posiadaczy notebooków) oraz wiele innych opcji uprzyjemniających oglądanie filmów. Odtwarzacz działa na systemach MS Windows 2000/XP/Vista/7
Data: 03/10/2014 21:20
Pobrań: 470
Komentarz: 1


Spybot Search & Destroy
Popularny program do usuwania wszelkiego typu złośliwego oprogramowania (dialerów, spyware, adware, keyloggerów). Posiada ochronę rezydentną oraz moduł aktualizacji komponentów programu. Jest łatwy w obsłudze, posiada polski interfejs i wyposażony jest w dużą bazę danych sygnatur.
Data: 03/10/2014 21:20
Pobrań: 583
Komentarz: 0


Spyware Doctor Starter Edition
Darmowa odmiana komercyjnego produktu przeznaczona do wykrywania i usuwania wszelkiego typu złośliwego oprogramowania (aplikacja dostępna w pakiecie Google Pack).
Data: 03/10/2014 21:19
Pobrań: 2362
Komentarz: 0


Spyware Terminator
Oferująca ochronę w czasie rzeczywistym niezwykle szybka w działaniu aplikacja zwalczająca konie trojańskie, wirusy, keylogery, adware oraz spyware. Główną zaletą tej aplikacji są jej niskie wymagania systemowe. Jednak to co ją może wyróżniać spośród innych aplikacji to zapewnienie ochrony w czasie rzeczywistym. Standardowo nie zapomniano o udostępnieniu użytkownikowi możliwości skanowania w wybranym przez niego momencie poprzez odpowiedni harmonogram. Można skanować dyski, pamięć, procesy, rejestr czy pliki cookie.
Data: 03/10/2014 21:18
Pobrań: 628
Komentarz: 0


SpywareBlaster
Aplikacja chroniąca nasz system operacyjny przed hijackersami, dialerami, spyware oraz adware. Program blokuje instalację kontrolek ActiveX zawierających oprogramowanie szpiegujące oraz uniemożliwia szpiegowanie poprzez pliki cookie przeglądarki.
Data: 03/10/2014 21:17
Pobrań: 565
Komentarz: 0


SpywareGuard
Aplikacja działająca w tle. Czuwa nad bezpieczeństwem naszego systemu chroniąc go przez zagrożeniem wynikającym z działania komponentów szpiegujących. Program posiada funkcje aktualizacji baz sygnatur.
Data: 03/10/2014 21:17
Pobrań: 528
Komentarz: 0


Star Downloader Pro
Aplikacja integruje się z przeglądarkami Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox, Netscape oraz wieloma innymi. Jednymi z ważniejszych funkcji jest wznawianie przerwanych połączeń pobierania.
Data: 03/10/2014 21:15
Pobrań: 618
Komentarz: 0


BOOTICE
BOOTICE jest niewielkim narzędziem ale o niesamowitych możliwościach, w zakresie instalacji, napraw, tworzenia kopii zapasowych i przywracania MBR (Master Boot Record) dysku lub partycji PBR (Partition Boot Record), jak również umożliwia przeglądanie i edytowanie BCD systemów Windows Vista / 7. Ponadto umożliwia wykonanie ponownego partycjonowania dysku.
Data: 16/07/2014 21:53
Pobrań: 43615
Komentarz: 0


AutoRuns
Aplikacja będąca częścią pakietu Sysinternals Suite. Pozwala na dogłębną analizę komponentów systemowych uruchamianych wraz z systemem. Program nie jest zalecany dla początkujących użytkowników, dlatego zalecamy przeczytanie poradnika Optymalizacja autostartu z wykorzystaniem narzędzia Autoruns oraz opublikowaniem logów na forum.
Data: 16/06/2014 20:08
Pobrań: 3503
Komentarz: 0


Memtest86+
Program przeznaczony do testowania pamięci RAM. Można go uznać za jeden z lepszych pod względem skuteczności testowania pamięci RAM pod względem występujących w niej uszkodzeń. Program ten domyślnie odpalany jest z płyty CD, więc należy go najpierw pobrać i jego obraz iso nagrać jako obraz na dysk. Dzięki uruchomieniu bezpośrednio z płyty i zabootowaniu z niej stajemy się niezależni od systemu. Poprzez to żaden proces systemowy ani program nie zakłócają procesu testowania. Sam program co cały szereg testów, które wykonują dogłębny test pamięci ram pod względem błędów. Domyślnie program wykonuje testy do momentu przerwania procesu przez użytkownika. Niemniej warto poczekać na przynajmniej jedno pełne przejście programu. W przypadku problemów z obsługą zapraszamy do poradnika -> Instrukcja obsługi programu Memtest86+ - Sprawdzanie pamięci RAM
Data: 06/06/2014 22:01
Pobrań: 667
Komentarz: 0


Stefan
Komunikator internetowy pozwalający, prócz standardowej komunikacji tekstowej, na rozmowy audio-wideo, organizowanie konferencji z 20 osobami, dowolną modyfikację kolorystyki skórek oraz wysyłanie SMS-ów. Program obsługuje protokoły Gadu-Gadu i Tlen. Program jest także dość mocno zintegrowany z usługami portalu internetowego Interia.pl
Data: 05/04/2014 21:52
Pobrań: 518
Komentarz: 0


Stickies
Stickies jest programem służącym do umieszczania na ekranie krótkich notatek tzw. żółtych karteczek, którymi można dowolnie zarządzać. Aplikacja przeznaczona dla systemów Windows 98/Me, Windows 2000/XP, Windows 7/Vista.
Data: 05/04/2014 20:55
Pobrań: 531
Komentarz: 0


Styler
Ciekawa aplikacja umożliwiająca zamianę kolorystyki paska narzędzi w systemie Windows XP na dowolną czy dostosowane takich detali, jak na przykład cień kursora myszki i okien, ukrycie paska menu Explorera i wiele innych. [Skomentuj]
Data: 05/04/2014 20:23
Pobrań: 524
Komentarz: 0


StreamTransport
Program do zapisywanie filmów z Internetu na komputerze w formacie FLV. Obsługuje protokoły HTTP, RTMP, RTMPT, RTMPE i RTMPTE. Jedyne co jest potrzebne to wskazanie adresu filmu.
Data: 05/04/2014 20:22
Pobrań: 489
Komentarz: 0


SubEdit-Player
Odtwarzacz plików wideo różnorodnych formatów. Aplikacja nie zawiera wbudowanych kodeków, ale posiada narzędzie umożliwiające pobranie odpowiednich dla danego filmu.
Data: 05/04/2014 20:13
Pobrań: 649
Komentarz: 0


Sumatra PDF
Sumatra PDF - niewielka aplikacja, która pozwoli na odczyt plików w formacie PDF. Współpracuje z systemami Windows 2000/XP/Vista/Windows 7.
Data: 05/04/2014 20:12
Pobrań: 689
Komentarz: 0


Sunbelt Personal Firewall
Kolejna darmowa aplikacja typu firewall przygotowana przez firmę Sunbelt Software. Podczas pierwszego uruchomienia dokonuje weryfikacji plików na podstawie odcisku MD5, dzięki czemu w późniejszym czasie można określić autentyczność danego pliku. Program posiada funkcje blokowania całego ruchu sieciowego, ukrywania komputera (portów) w sieci, blokuje wyskakujące okienka i reklamy itd. Program nie jest już dłużej rozwijany. Wszystkie jego funkcjonalności przejął dostępny poprzez przycisk pobierania program VIPRE Antivirus.
Data: 05/04/2014 20:10
Pobrań: 920
Komentarz: 0


EVEREST Ultimate Edition 5.50.2100
Rozbudowana aplikacja identyfikująca w pełni posiadany przez nas sprzęt od płyty głównej, procesora, pamięci RAM, karty graficznej i dźwiękowej, po zainstalowane oprogramowanie antywirusowe, aplikacje autostartu itp. Oprogramowanie to nie jest już dostępne, obecnie zastąpiła je AIDA64
Data: 02/04/2014 18:01
Pobrań: 29440
Komentarz: 0


Realtek High Definition Audio Driver (Win. Vista) R2.03
Nieco starszy sterownik do kart dźwiękowych Realtek o standardzie High Definition dogłębnie przetestowany przez naszego Eksperta XMan-a: ALC882, ALC883, ALC885, ALC887, ALC888, ALC889, ALC861VD, ALC660, ALC662, ALC663, ALC665, ALC260, ALC262, ALC267, ALC268, ALC269, ALC272, ALC273
Data: 12/03/2014 17:19
Pobrań: 1047
Komentarz: 0


Realtek AC'97 Audio Driver (Win. 98, XP, 2000) A4.06
Sterownik do zintegrowanych kart dźwiękowych Realtek AC'97 opartych na chipsetach: ALC101, ALC201, ALC202, ALC203, ALC250, ALC650, ALC653, ALC655, ALC658, ALC850, ALC861.
Data: 08/03/2014 16:12
Pobrań: 62464
Komentarz: 17


PriFinitty
PriFinitty jest niewielką, nie wymagającą instalacji aplikacją, ułatwiającą ustawienie koligacji CPU dla wybranego procesu.
Data: 05/03/2014 19:08
Pobrań: 5191
Komentarz: 0


HP USB Disk Storage Format Tool 2.2.3
Aplikacja przeznaczona do formatowania pamięci USB.
Data: 27/02/2014 20:06
Pobrań: 35329
Komentarz: 13


C-Media CMI9880 Driver (WinXP/2000) 62.64
Sterowniki do zintegrowanej karty dźwiękowej CMI9880
Data: 22/02/2014 22:27
Pobrań: 827
Komentarz: 0


C-Media CMI9738, CMI9739, CMI9761 AC'97 Audio Driver (Win. XP 64-bit)
Sterownik do kart dźwiękowych C-Media na chipsecie CMI9738, CMI9761 oraz CMI9739.
Data: 22/02/2014 22:26
Pobrań: 899
Komentarz: 0


C-Media CMI8738 Audio Driver (Win. XP, 2000)
Sterownik do karty dźwiękowej C-Media na chipsecie CMI8738.
Data: 22/02/2014 22:25
Pobrań: 3332
Komentarz: 0


C-Media AC'97 Audio Driver (Win. 98, XP, 2000)
Sterownik do zintegrowanych kart dźwiękowych C-Media AC'97.
Data: 22/02/2014 22:25
Pobrań: 10909
Komentarz: 0


C-Media CMI9738, CMI9739, CMI9761 AC'97 Audio Driver (Win. 98, XP, ME, 2000)
Sterownik do karty dźwiękowej C-Media na chipsecie CMI9738, CMI9761 oraz CMI9739.
Data: 22/02/2014 22:24
Pobrań: 20444
Komentarz: 8


CCleaner
CCleaner jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej efektywnych aplikacji będących w stanie wyczyścić system oraz dysk twardy z niepotrzebnych rzeczy. Posiada on funkjcję czyszczące (odkurzające) ślady po naszej działalności w sieci czyszcząc cookir czy historię we wszystkich popularnych przeglądarkach, a także ogólnie sprząta nasz dysk, a więc czyści kosz, zrzuty pamięci, fragmenty odzyskanych plików, a także pozostałości po różnych programach (Adobe Acrobat, MS Office, Skype). Oprócz tego narzędzie umożliwia przeszukiwanie rejestru na błędy oraz skuteczną ich naprawę. Co jednak najważniejsze, wszystkie opcje czyszczące mogą być zawsze odznaczone, a w przypadku rejestru program najpierw proponuje nam zachowanie zmian na dysku, aby w razie czego je odtworzyć. Dodatkowymi opcjami programu jest możliwość zarządzania autostartem, a także możliwość odinstalowywania programów, zarządzanie punktami przywracania czy nawet używanie opcji wymazywania dysków. Ciekawymi opcjami są także możliwości usuwania dodatkowo definiowanych przez użytkownika plików i folderów czy też wykluczanie wybranych z nich przed czyszczeniem. Wszystkie opcje podzielono tematycznie układając je w pionowym menu programu. CCleaner działa we wszystkich aktualnie sprzedawanych i obsługiwanych systemach operacyjnych Windows poczynając od XP i być może nawet i we wcześniejszych wersjach systemu. Obsługiwane są także systemy operacyjne w wersji 64 bit. Sam program jest oczywiście dostępny w pełni za darmo i nie wymaga rejestracji.
Data: 16/02/2014 18:02
Pobrań: 17777
Komentarz: 2


Sunrise Seven
Sunrise Seven ułatwi nam dostosowywanie oraz konfigurowanie systemu Windows Seven do własnych potrzeb. Pozwala na między innymi konfigurację zabezpieczeń systemowych, UAC, powłokę bądź założyć hasło na ustawienia systemowe.
Data: 09/02/2014 20:43
Pobrań: 480
Komentarz: 0


Sunrise Vista Konfigurator
Sunrise Vista Konfigurator to darmowy program służący do zmiany ustawień systemu Windows Vista. Pozwala na ustawienia zabezpieczeń, UAC, naprawę gadżetu "Pogoda", utworzenie dowolnego ekranu logowania oraz wiele innych funkcji. Po kliknięciu "Pobierz" zostanie pobrana wersja 32bitowa. Wersja 64bitowa dostępna jest tutaj -> pobierz
Data: 09/02/2014 20:42
Pobrań: 437
Komentarz: 0


Super Finder XT
Super Finder XT to narzędzie potrafiące odczytać ukryte dane z naszego dysku twardego. UWAGA! Ten program to nie zabawka. Program posiada polski interfejs i szybki czas działania, dzięki odpowiedniej filtracji danych.
Data: 09/02/2014 20:35
Pobrań: 567
Komentarz: 0


Super Tux
Super Tux to gra z pingwinem w roli głównej. Trzeba skakać, zbierać bonusy i rozdeptywać wrogów.
Data: 09/02/2014 20:35
Pobrań: 1937
Komentarz: 0


SUPERAntiSpyware Free
Aplikacja chroniąca system operacyjny przed robakami, dialerami, keylogerami, końmi trojańskimi, oprogramowaniem typu spyware oraz adware. Program umożliwia ręczne pobieranie baz sygnatur. Można w nim wybrać szybkie lub pełne skanowanie, a także mamy możliwość kontrolowania kwarantanny skanowanych plików.
Data: 09/02/2014 20:34
Pobrań: 632
Komentarz: 0


SuperTux
SuperTux to kolejna część zmagań pingwina. Tym razem trzeba uratować jego dziewczynę - Penny. Gra oparta o grę Mario.
Data: 09/02/2014 20:34
Pobrań: 575
Komentarz: 0


Swiftfox
Swiftfox dla Linux to zoptymalizowana wersja przeglądarki Firefox. Wersja Swiftfox stanowi idealne rozwiązanie dla fanów zoptymalizowanych przeglądarek.
Data: 09/02/2014 20:33
Pobrań: 624
Komentarz: 0


Sygate Personal Firewall
Sygate Personal Firewall to aplikacja typu firewall, przeznaczona do ochrony komputera przed nieautoryzowanym dostępem z sieci. Aplikacja nieustannie monitoruje ruch sieciowy i informuje użytkownika o każdej próbie nawiązania połączenia z internetem. Posiada kilka gotowych trybów pracy co może być wygodne dla początkujących użytkowników.
Data: 09/02/2014 20:32
Pobrań: 542
Komentarz: 0


Sysinternals Suite
Sysinternals Suite to zestaw ponad 60 narzędzi, które stworzono z myślą o administratorach systemów.
Data: 09/02/2014 20:31
Pobrań: 1366
Komentarz: 0


System Information for Windows (SIW)
Rozbudowana aplikacja identyfikująca w pełni posiadany przez nas sprzęt od płyty głównej, procesora, pamięci RAM, karty graficznej i dźwiękowej, po zainstalowane oprogramowanie antywirusowe, aplikacje autostartu itp.
Data: 09/02/2014 20:31
Pobrań: 2133
Komentarz: 0


System Information Viewer (SIV)
Aplikacja podająca szczegółowe informacje co do posiadanego przez nas sprzętu komputerowego, systemu operacyjnego, jak również status SMART dysków twardych.
Data: 09/02/2014 20:30
Pobrań: 711
Komentarz: 0


Szerokość menu Start
Aplikacja pozwalająca na zmianę szerokości menu Start w systemach Windows Vista oraz 7 (Seven).
Data: 09/02/2014 20:29
Pobrań: 488
Komentarz: 0


Taksi
Taksi jest programem do nagrywania tego co dzieje się na pulpicie Windows. Aplikacja potrafi przechwycić obraz z niemal dowolnej aplikacji/gry wykorzystującej DirectX, OpenGL czy GDI. Przechwycony materiał może zostać zapisany do pliku w formacie AVI.
Data: 04/02/2014 19:43
Pobrań: 963
Komentarz: 0


TeamViewer
Za pomocą aplikacji możesz w przeciągu niewielu sekund nawiązać połączenie internetowe z dowolnym komputerem osobistym lub serwerem i zdalnie nim sterować tak, jakbyś tuż przed nim siedział. Jest to bardzo wygodny program podłączania pulpitu zdalnego z uruchomionym drugim programem TemViewer. Istnieje możliwość nie tylko zarządzania myszką ale nawet pisania na klawiaturze. Program jest dobrym rozwiązaniem dopiero przy Internecie powyżej 1 megabit, gdyż w przeciwnym wypadku może mocno się zacinać.
Data: 04/02/2014 19:42
Pobrań: 558
Komentarz: 0


TeraCopy
TeraCopy to aplikacja przyśpieszająca kopiowanie plików w systemie Windows. Integruje się z systemem i zastępuje standardowy mechanizm kopiowania.
Data: 04/02/2014 19:42
Pobrań: 523
Komentarz: 0


TestDisk & PhotoRec
Bezpłatny program służący do odzyskiwania danych. Potrafi pomóc w odzyskiwaniu zaginionych partycji, w tym naprawiać błędy logiczne oraz wyszukiwać zagubione partycje, które po podejrzeniu plików można swobodnie zapisać. Przydatne, gdy dysk lub partycja widoczna jest w formacie RAW.
Data: 04/02/2014 19:41
Pobrań: 78168
Komentarz: 3


The KMPlayer
The KMPlayer program odtwarzający takie formaty jak VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia, QuickTime, Rmvb. Program bardzo prężnie się rozwija, dzięki czemu może zdobyć dużą popularność.
Data: 04/02/2014 19:41
Pobrań: 500
Komentarz: 1


The Suffering
Po kliknięciu na "Pobierz" kliknij na czerwony przycisk "Download Now", po czym "Download Without Login In", wybierz jeden z dolnych serwerów "Public Mirror", po czym kliknij na "Begin Download". Znakomita gra akcji TPP (widok zza pleców bohatera) w połączeniu z gatunkiem Survival Horror. Od pierwszych chwil do samego końca gracz trzymany jest w dużym napięciu i niepokoju, nie wiedząc co czeka go w danym momencie. Początkowy etap rozgrywki toczy się w więzieniu zawładniętym przez nieznane moce. W tajemniczy sposób giną więźniowie oraz strażnicy. Całość zdominowały naprawdę przerażające monstra, których jest kilkadziesiąt rodzajów. Każdy ma inny sposób na zabijanie. Programiści pod tym względem wykonali kapitalną pracę. Po sporym okresie gry wychodzimy na zewnątrz więzienia. Ten etap jest bardziej rozmaity pod względem przemierzanych lokacji. W niektórych momentach gry przyjdzie nam wytężyć umysł w czasami skomplikowanych zagadkach, co nadaje jeszcze większego smaku rozgrywce.
Data: 04/02/2014 19:39
Pobrań: 1334
Komentarz: 0


Thoosje Vista Sidebar
Aplikacja rozszerzająca pulpit o boczny pasek, na którym znaleźć się może, według naszego upodobania, zegar, data, aktualne dane pogodowe, wiadomości i wiele innych.
Data: 04/02/2014 19:38
Pobrań: 624
Komentarz: 0


ThumbWin
Narzędzie ThumbWin oferujące małe usprawnienie pulpitu systemowego. Aplikacja przechwytuje okna, które są zminimalizowane i umieszcza ich miniaturki na pulpicie. Program działa pod Vistą.
Data: 04/02/2014 19:37
Pobrań: 1492
Komentarz: 0


Tlen
Komunikator pozwalający na rozmowy tekstowe, głosowe, podgląd rozmówcy, jeżeli ten posiada kamerkę internetową, wysyłanie SMS-ów do najpopularniejszych sieci w Polsce, dowolną modyfikację kolorystyki skórek. Przy zakładaniu konta w komunikatorze tlen otrzymujesz bezpłatne konto pocztowe o pojemności 10GB. Komunikator wspiera protokół Gadu-Gadu.
Data: 04/02/2014 19:37
Pobrań: 835
Komentarz: 0


Tlen (Linux)
Komunikator pozwalający na rozmowy tekstowe, głosowe, podgląd rozmówcy, jeżeli ten posiada kamerkę internetową, wysyłanie SMS-ów do najpopularniejszych sieci w Polsce, dowolną modyfikację kolorystyki skórek. Przy zakładaniu konta w komunikatorze tlen otrzymujesz bezpłatne konto pocztowe o pojemności 10GB. Komunikator wspiera protokół Gadu-Gadu oraz XMPP. Pozwala bez większych problemów komunikować się z osobami popularnego w Polsce AQQ czy innych kont opartych na sieci Jabber. Dzięki licznym dodatkom można wyposażyć komunikator w nowe funkcje lub zmienić jego wygląd.
Data: 04/02/2014 19:36
Pobrań: 494
Komentarz: 0


Tła Pulpitu
Tła Pulpitu to aplikacja pozwalająca na zmianę wyglądu naszego pulpitu po upływie wyznaczonego czasu. Aplikacja korzysta ze swojego zasobnika tapet, który konfigurujemy sami.
Data: 04/02/2014 19:35
Pobrań: 482
Komentarz: 0


Tor
Tor chroni Cię, przekazując twoją komunikację poprzez rozproszoną sieć przekaźników sieciowych uruchamianych przez wolontariuszy na całym świecie: zapobiega to odkrywaniu, jakie strony odwiedzasz poprzez podsłuchiwanie twojego połączenia internetowego i zapobiega to odkrywaniu Twojego miejsca pobytu prez strony, które odwiedzasz. Tor działa z wieloma już istniejącymi aplikacjami, łącznie z przglądarkami internetowymi, komunikatorami, programami do zdalnego logowania i innymi aplikacjami opartymi na protokole TCP.
Data: 04/02/2014 19:35
Pobrań: 466
Komentarz: 0


TouchFreeze
Darmowa aplikacja, która automatycznie wyłącza touchpad, gdy wprowadzany jest tekst w edytorze. Zapobiega to mimowolnym przeskokom kursora do innego wiersza podczas pisania.
Data: 04/02/2014 19:34
Pobrań: 2784
Komentarz: 0


TrayIt!
Tray It! to narzędzie, które umożliwia zminimalizowanie dowolnego okna programu do zasobnika systemowego, nawet wtedy, gdy aplikacja nie posiada takiej funkcji. W zasobniku umieszczana jest ikona aplikacji, która łatwo może być przywołana. Tray It! pozwala dokładnie określić, które aplikacje mogą być minimalizowane, ustawienia mogą być zapisane w różnych profilach. Oprócz podstawowej funkcji, Tray It! potrafi również uczynić wybrane okna przeźroczystymi, gdzie stopień przeźroczystości okna definiowany jest w skali od 1 do 9. Aplikacja jest niewielka, lecz funkcjonalna. Współpracuje z systemami Windows 98/ME, Windows 2000/XP.
Data: 04/02/2014 19:33
Pobrań: 673
Komentarz: 0


TreakAxPC
Program umożliwia edycję plików audio i wideo. Niezwykle przydatna na pewno będzie bogata baza filtrów, które zaimplementować możemy w tworzone przez nas materiały.
Data: 04/02/2014 19:31
Pobrań: 541
Komentarz: 0


Trend Micro HijackThis
Darmowa aplikacja pozwalająca na zidentyfikowanie w systemie złośliwego oprogramowania. Narzędzie potrafi wyszukać wszelkie komponenty systemowe, które po zakończeniu skanowania prezentowane są w formie logu.
Data: 04/02/2014 19:31
Pobrań: 625
Komentarz: 0


TrueCrypt
Potężne narzędzie do szyfrowania danych. Potrafi zaszyfrować cały dysk twardy lub wybraną partycję, nośniki wymienne (pendrive), tworzyć zaszyfrowane wirtualne dyski (kontenery). Posiada bardzo mocne algorytmy szyfrujące.
Data: 04/02/2014 19:30
Pobrań: 647
Komentarz: 0


trueSpace
Darmowa aplikacja wspomagająca tworzenie wszelkiego rodzaju obrazów, animacji, trójwymiarowych obiektów oraz modelowania przestrzeni.
Data: 04/02/2014 19:30
Pobrań: 463
Komentarz: 0


TrueTransparency
TrueTransparency jest darmową aplikacją przeznaczoną do zmiany dekoracji okien systemu Windows XP. Aplikacja upodabnia okna do tych znanych z systemów Vista czy Windows 7. W wersji 1.1 dodano funkcje aero shake i aero snap.
Data: 04/02/2014 19:29
Pobrań: 553
Komentarz: 0


TUGZip
Archiwizator wspierający formaty: ZIP, 7-ZIP, A, ACE, ARC, ARJ, BH, BZ2, CAB, CPIO, DEB, GCA, GZ, IMP, JAR, LHA (LZH), LIB, RAR, RPM, SQX, TAR, TGZ, TBZ, TAZ, YZ1, ZOO. Pakowanie: 7-ZIP, BH, BZ2, CAB, JAR, LHA (LZH), SQX, TAR, TGZ, YZ1, ZIP.
Data: 04/02/2014 19:20
Pobrań: 561
Komentarz: 0


Tuluka Kernel Inspector
Tuluka Kernel Inspector jest narzędziem podobnym do Windowsowego menedżera zadań, lecz oprócz wyświetlania aktywnych procesów, pozwala na wykrywanie także tych ukrytych oraz sterowników i urządzeń, umożliwia zakończenie wybranego procesu, przejścia do jego lokalizacji. Bardzo przydatne oprogramowanie w celu przejrzenia procesów, aby zweryfikować czy do systemu nie wdarł się wirus, zwłaszcza jakiś wredny rootkit. Tuluka oferuje całą gamę pomocnych funkcji. Program dostępny jest na 32-bitowe systemy Windows XP/2003/Vista/7.
Data: 04/02/2014 19:20
Pobrań: 1133
Komentarz: 0


Tunatic
Tunatic to narzędzie identyfikujące utwory muzyczne. Dzięki temu programowi poznamy tytuły piosenek, których nazw nie znamy. Program analizuje dźwięki nagrywane przez kartę dźwiękową. Aby móc zidentyfikować utwór wystarczy odtworzyć go, następnie Tunatic
Data: 04/02/2014 19:19
Pobrań: 433
Komentarz: 0


TuneUp Utilities
TuneUp Utilities 2011 to potężny pakiet do zarządzania i optymalizacji naszego systemu Windows. Kilkanaście aplikacji wchodzących w skład pakietu pozwalają na zarządzanie systemem z każdej strony.
Data: 04/02/2014 19:16
Pobrań: 569
Komentarz: 0


Turbo Pascal 7.0
Darmowy program do kompilacji języka Turbo Pascal pod DOS.
Data: 04/02/2014 19:15
Pobrań: 523
Komentarz: 0


TVU Player
TVU Player to aplikacja pozwalająca na oglądanie telewizji internetowej. Kanały podzielone są kategorie oraz języki. Niestety, nie znajdziemy tam języka polskiego, jednakże jest wiele ciekawych alternatyw dla naszego języka.
Data: 04/02/2014 19:06
Pobrań: 456
Komentarz: 0


TweakNow WinSecret
TweakNow WinSecret 2009 to bezpłatna aplikacja której zadaniem jest optymalizacja systemu poprzez zmianę wielu ukrytych ustawień systemowych znajdujących się w rejestrze systemowym.
Data: 04/02/2014 19:04
Pobrań: 457
Komentarz: 0


TweakPNG
TweakPNG to zaawansowane narzędzie do niskopoziomowej edycji plików graficznych w formacie PNG.
Data: 04/02/2014 19:04
Pobrań: 425
Komentarz: 0


TweakXplorer
Aplikacja umożliwiająca zmianę tła paska narzędzi systemu Windows, jak również tła folderów na dowolne, wybrane przez siebie, a w grę wchodzą także zdjęcia. Możliwa jest również zmiana koloru podpisu ikon.
Data: 04/02/2014 19:03
Pobrań: 563
Komentarz: 0


Intel Chipset Drivers (Win. 98SE, ME, 2000, XP) 6.3.1007
Intel 810 Chipset , Intel 810E Chipset , Intel 810E2 Chipset , Intel 815 Chipset , Intel 815E Chipset , Intel 815EM Chipset , Intel 815EP Chipset , Intel 815P Chipset , Intel 815G Chipset , Intel 815EG Chipset , Intel 820 Chipset , Intel 820E Chipset , Intel 830M Chipset , Intel 830MG Chipset , Intel 830MP Chipset , Intel 840 Chipset , Intel 845 Chipset , Intel 845E Chipset , Intel 845G Chipset , Intel 845GE Chipset , Intel 845GL Chipset , Intel 845GV Chipset , Intel 845MZ Chipset , Intel 845PE Chipset , Intel 850 Chipset , Intel 850E Chipset , Intel 852GM Chipset , Intel 852GME Chipset , Intel 852PM Chipset , Intel 855GM Chipset , Intel 855GME Chipset , Intel 855PM Chipset , Intel 860 Chipset , Intel 865G Chipset , Intel 865PE Chipset , Intel 865P Chipset , Intel 875P Chipset , Intel 910GL Express Chipset , Intel 915G Express Chipset , Intel 915GV Express Chipset , Intel 915P Express Chipset , Intel 925X Express Chipset , Intel 925XE Express Chipset , Intel 6300ESB Controller , Intel E7205 Chipset , Intel E7500 Chipset , Intel E7501 Chipset , Intel E7505 Chipset , Mobile Intel 910GML Express Chipset , Mobile Intel 915GM Express Chipset , Mobile Intel 915GMS Express Chipset , Mobile Intel 915PM Express Chipset
Data: 29/01/2014 18:13
Pobrań: 16023
Komentarz: 2


USBFix
USBFix to potężne narzędzie służące do usuwania infekcji i szkodliwych wirusów z naszych przenośnych pamięci (karty pamięci, pendrive). Narzędzie według producenta jest bardziej rozbudowane niż Flash Disinfector. Użytkowanie programu USBFix
Data: 28/01/2014 18:57
Pobrań: 934
Komentarz: 0


UberIcon
UberIcon animuje ikony, a efekty działania aplikacji są widoczne po najechaniu kursorem na dowolny folder lub skrót programu i naciśnięciu lewego przycisku myszki ( opcja otwórz folder lub uruchom program ). Oferowane są trzy wtyczki, równoważne efektom: 1 : rozmycia 2 : chwilowego powiększenia 3 : rozciągnięcia
Data: 28/01/2014 18:55
Pobrań: 702
Komentarz: 0


UltimatePlayer
UltimatePlayer to całkowicie darmowy, i polski program do odtwarzania muzyki. Program cechuje intuicyjny interfejs i dość dobra, według producentów, jakość dźwięku. Odtwarza takie formaty jak: mp3, mp2, mp1, wma, wav, wv, ogg, flac, cda, ape, ac3, adx, mid, midi, spx, tta, acc oraz inne (w tym radia internetowe).
Data: 28/01/2014 18:54
Pobrań: 593
Komentarz: 0


Ultimate Windows Tweaker (Tweak UI Windows 7/Vista)
Darmowa aplikacja pozwalająca na szybką i łatwą modyfikację wielu ustawień systemu Microsoft Windows 7, Windows Vista 32-bit i 64-bit.
Data: 28/01/2014 18:54
Pobrań: 2311
Komentarz: 0


UltimateZip
Archiwizator wspierający formaty: pakowanie: ZIP, CAB, JAR, LHA, GZIP, TAR, TAR-BZIP2, TAR-GZIP; rozpakowywanie: ZIP, CAB, JAR, LHA, GZIP, TAR, TAR-BZIP2, TAR-GZIP, ACE, ARC, ARJ , RAR, ZOO.
Data: 28/01/2014 18:52
Pobrań: 507
Komentarz: 0


UltraDefrag
Kolejna darmowa aplikacja przeznaczona do defragmentacji dysków twardych. UltraDefrag zawiera moduł Scheduler.NET pozwalający zaplanować defragmentację, udostępnia opcje analizy, kompaktowania (kompaktowanie wolnej przestrzeni) i defragmentacji dysku. Jedną z ważniejszych opcji jest możliwość przeprowadzenia defragmentacji jeszcze przed uruchomieniem systemu operacyjnego (boot time defragmentation), co niesie ze sobą możliwość defragmentacji plików systemowych takich jak pagefile.sys, hiberfil.sys, plików rejestru oraz innych.
Data: 28/01/2014 18:51
Pobrań: 905
Komentarz: 0


UltraISO
UltraISO to oprogramowanie, które pozwala tworzyć, edytować i nagrywać obrazy .ISO na płytach CD/DVD. Jest on bardzo dobrą alternatywą dla takiego giganta jak Nero Burning Rom. Wszystkie funkcje programu są bardzo dobrze umiejscowione w interfejsie programu, i odszukanie potrzebnych funkcji nie stanowi najmniejszego problemu. W wersji Trial wielkość obsługiwanych plików ma ograniczenie do 300MB.
Data: 28/01/2014 18:51
Pobrań: 562
Komentarz: 0


UltraVNC
UltraVNC jest łatwą w obsłudze bezpłatną aplikacją służącą do zdalnego administrowania komputerami. Przy pomocy programu połączymy się z dowolnym komputerem w internecie lub sieci lokalnej i wyświetlimy zawartość zdalnego pulpitu na swoim komputerze. Połączenie ma charakter tunelu, dzięki czemu transmisja danych pomiędzy komputerem "A" a "B" jest zabezpieczona przed potencjalnym podsłuchem i przechwyceniem. Program wyposażono w wiele przydatnych funkcji jak transmisja plików, chat, możliwość ustawienia jakości przesyłanego obrazu, szczególnie jest to ważna kwestia przy wolniejszych połączeniach. Kolejnym plusem jest obsługa wtyczek, dzięki którym można zwiększyć już i tak spore możliwości programu.
Data: 28/01/2014 18:50
Pobrań: 520
Komentarz: 0


Undelete 360
Małe ale bardzo przydatne narzędzie do odzyskiwania danych z dysków NTFS, NTFS5, FAT12, FAT16 oraz FAT32. Program jest w stanie stworzyć listę znalezionych plików, gdzie użytkownik może wybrać te, które program ma próbować odzyskać. Program jest kompatybilny z systemem operacyjnym Windows 7.
Data: 28/01/2014 18:49
Pobrań: 485
Komentarz: 0


Unlocker
Program odblokowuje pliki nie dające się przenieść ani usunąć, przerywając proces powodujący ten problem.
Data: 28/01/2014 18:49
Pobrań: 5571
Komentarz: 1


Unreal Commander
Menadżer plików oferujący podgląd zawartości dysków twardych w dwóch panelach.
Data: 28/01/2014 18:47
Pobrań: 781
Komentarz: 0


USB Defender
Program do ochrony komputera przeciwko infekcjom z pendrive. Interfejs aplikacji USB Defender zawiera dwie kluczowe opcje, Protect oraz Unprotect. Pierwsza pozwala na założenie ochrony na wybrane urządzenie magazynujące, druga usuwa ochronę. Aplikacja nie wymaga instalacji i przeznaczona jest dla systemów Windows 7, Vista, XP, 2000.
Data: 28/01/2014 18:46
Pobrań: 1405
Komentarz: 0


USB Image Tool
Narzędzie USB Image Tool przeznaczone jest do wykonywania obrazów pendrive, kart pamięci lub innych urządzeń magazynujących.
Data: 28/01/2014 18:45
Pobrań: 16668
Komentarz: 2


USBDeview
Aplikacja umożliwiająca identyfikację aktualnie podłączonych do komputera urządzeń USB, jak i tych, które podłączane były wcześniej. Program rozpozna num,er seryjny urządzenia, datę i godzinę ostatniego podłączenia itp. Istnieje również opcja deinstalacji sterownika urządzenia, które obecnie nie jest podłączone.
Data: 28/01/2014 18:45
Pobrań: 3542
Komentarz: 0


uTorrent
Aplikacja umożliwiająca współdzielenie plików pomiędzy użytkownikami sieci BitTorrent. Obecnie uTorrent stanowi bodajże najpopularniejszą tego typu aplikację w sieciach P2P. To co go wyróżnia od innych to prosty i intuicyjny interfejs i mały rozmiar programu. Sam program umożliwia tworzenie torrentów, pobierać pliki, a także zarządzać pobieraniem.
Data: 28/01/2014 18:42
Pobrań: 788
Komentarz: 0


uTorrent SpeedUp Pro
uTorrent SpeedUp Pro jest dodatkiem do znanego programu wymiany plików w sieciach torrent. Jego zadaniem jest optymalizacja klienta uTorrent. Dodatek maksymalnie wykorzystuje możliwości naszego łącza internetowego, dzięki czemu czas wyszukiwania i pobierania plików skraca się.
Data: 28/01/2014 18:41
Pobrań: 973
Komentarz: 1


Uxtheme Multi-patcher
Uxtheme Multi-patcher 6.0 to aplikacja pozwalająca na stosowanie niecertyfikowanych skórek w systemach Windows XP/SP1/SP2 oraz Windows Server 2003.
Data: 28/01/2014 18:41
Pobrań: 426
Komentarz: 0


VIA HD Audio Driver (VIA High Definition Audio Driver) (Win. XP, 2000, Vista, Seven)
Sterowniki do kart dźwiękowych opartych na chipsecie Via HD (High Definition): VIA HD Audio Codec VT1708, VT8237A/VT8251/CX700(M) W razie problemów z instalacją sterownika w systemie Windows XP przeczytaj artykuł -> Instalacja sterownika do karty dźwiękowej HD (High Definition Audio Controller).
Data: 28/01/2014 18:39
Pobrań: 9035
Komentarz: 3


V-radio
V-radio to anglojęzyczny program pozwalający słuchać radia internetowego w wersji Portable. UWAGA! Jeśli w komputerze zainstalowany jest ThreatFire, to tracimy dostęp do większości stacji internetowych.
Data: 26/01/2014 20:30
Pobrań: 813
Komentarz: 0


VATowiec
VATowiec to pakiet, w skład którego wchodzą aplikacje: Celin, VATowiec i Kadrowiec. Każda z nich pomoże w zarządzaniu małą i średnią firmą. Pełen opis funkcji programu znajduje się na stronie -> http://vatowiec.pl/
Data: 26/01/2014 20:29
Pobrań: 460
Komentarz: 0


Vdbench
Vdbench pozwala przeprowadzić testy twardego dysku i sprawdzić go pod względem wydajnościowym.
Data: 26/01/2014 20:29
Pobrań: 540
Komentarz: 0


Vertrix 1
Vertrix 1 to odmiana Tetrisa z fabułą. Można zmierzyć się z różnymi postaciami, mającymi różny charakter i styl walki, pochodzą one z różnych epok. Trzy tryby rozgrywki (m.in. gra przez LAN).
Data: 26/01/2014 20:28
Pobrań: 603
Komentarz: 0


Vertrix 2
Vertrix 2 to kolejna część fabularnego Tetrisa.
Data: 26/01/2014 20:28
Pobrań: 2326
Komentarz: 0


Video Mp3 Extractor
Darmowa aplikacja przeznaczona do wyodrębnienia ścieżki dźwiękowej z filmu. Obsługuje formaty: ASF, AVI, MOV, MP4, MPEG, WMV.
Data: 26/01/2014 20:26
Pobrań: 529
Komentarz: 0


ViGlance
ViGlance to aplikacja upodabniająca pasek zadań systemów XP/Vista do Windows 7. Dzięki zastosowaniu tego narzędzia można uzyskać bliźniaczo podobny wygląd paska jak w Windows 7.
Data: 26/01/2014 20:26
Pobrań: 765
Komentarz: 0


Virtual DJ Home
Virtual DJ Home to darmowy program imitujący stój DJa. Możemy na nim odtwarzać kilka MP3ej jednocześnie. Do dyspozycji mamy wirtualne gramofony.
Data: 26/01/2014 20:25
Pobrań: 496
Komentarz: 1


VirtualBox
Bezpłatna aplikacja służąca do obsługi wirtualnych maszyn. [Instrukcja]. Przydatna gdy pragniemy uruchomić komputer w komputerze korzystając z wirtualizacji. Dzięki niej szybko możemy zobaczyć np linuxa uruchamianego z poziomu Windows i na odwrót. Nie trzeba przy tym wydzielać specjalnego miejsca na dysk. Program tworzy wirtualne dyski w postaci plików, które w uruchamianym systemie można swobodnie formatować.
Data: 26/01/2014 20:25
Pobrań: 1706
Komentarz: 2


VirtualDub
Aplikacja umożliwiająca przechwytywanie materiału z zewnętrznych urządzeń wideo oraz karty telewizyjnej. Program pozwala także na rozszerzoną edycję plików AVI.
Data: 26/01/2014 20:24
Pobrań: 512
Komentarz: 0


Vispa
Aplikacja przeznaczona dla systemu Windows Vista. Pozwala dostosować wiele ukrytych opcji systemowych do własnych potrzeb zwiększając przy tym wydajność i bezpieczeństwo systemu.
Data: 26/01/2014 20:19
Pobrań: 529
Komentarz: 0


ViSplore
ViSplore to aplikacja przeznaczona dla systemu Windows XP. Pozwala na zmianę standardowego wyglądu i funkcjonalności systemowego eksploratora na ten z systemu Windows Vista. Cechuje się przeźroczystością, posiada identyczny pasek adresu i pasek szybkiego wyszukiwania jak w Viście. Przed instalacją tego oprogramowania zalecamy utworzenie punktu przywracania systemu.
Data: 26/01/2014 20:17
Pobrań: 520
Komentarz: 0


Vista Battery Saver
Vista Battery Saver potrafi zmniejszyć zużycie energii wyłączając zbędne funkcje systemu (automatyczne zmniejszenie głębi kolorów, wyłączenie interfejsu Aero).
Data: 26/01/2014 20:15
Pobrań: 507
Komentarz: 0


Vista Codec Package
Pakiet zbiorczy niemalże wszystkich najpotrzebniejszych i najpopularniejszych kodeków audio i wideo (amr, mpc, ofr, divx, mka, ape, flac, evo, flv, m4b, mkv, ogg, ogv, ogm, rmvb, xvid). Jak sama nazwa wskazuje, pakiet kompatybilny jest z systemem Windows Vista, ale również z 2000 i XP.
Data: 26/01/2014 20:14
Pobrań: 603
Komentarz: 0


Vista Drive Icon
Vista Drive Icon to program pokazujący zajętą oraz wolną przestrzeń naszego dysku twardego. Program zmienia ikonki dysków na te, które obecne są w Windowsie Vista/7. Program dedykowany dla wszystkich systemów starszych niż XP (włącznie).
Data: 26/01/2014 20:11
Pobrań: 474
Komentarz: 1


Vista Services Optimizer
Aplikacja pozwalająca szybko i łatwo zoptymalizować usługi systemowe. Wyłączając część usług można zwiększyć wydajność systemu Microsoft Windows Vista oraz podnieść poziom bezpieczeństwa.
Data: 26/01/2014 20:09
Pobrań: 657
Komentarz: 0


Vista Transformation Pack
Aplikacja przekształcająca system Windows XP w Windows Vista. Zmianą ulega szata graficzna systemu (styl, ikonki, okienka, schematy dźwiękowe, skórki itp).
Data: 26/01/2014 20:09
Pobrań: 595
Komentarz: 0


VistaGlazz
VistaGlazz to bezpłatne narządzie służące do modyfikowania plików systemowych odpowiedzialnych za obsługę skórek w systemie. Dzięki zastosowaniu aplikacji możliwe jest stosowanie niecertyfikowanych skórek w systemie Windows Vista. Wersja 1.3 współpracuje zarówno z Vistą 32bit jak i 64bit [Skomentuj].
Data: 26/01/2014 20:07
Pobrań: 506
Komentarz: 0


ViStart
ViStart jest programem podmieniającym standardowe menu start systemu Windows XP na to znane z Windows Vista.
Data: 26/01/2014 20:06
Pobrań: 501
Komentarz: 0


ViStart Skin Manager
ViStart Skin Manager umożliwia zmianę skórki programu ViStart. W swojej bazie ma około 100 skórek. Można dzięki niemu jednym kliknięciem przetłumaczyć język ViStartu.
Data: 26/01/2014 20:06
Pobrań: 497
Komentarz: 0


Visual Subst
Dzięki Visual Subst stworzymy wirtualne dyski z folderów.
Data: 26/01/2014 20:05
Pobrań: 465
Komentarz: 0


VLC Media Player
Program odtwarzający zarówno pliki wideo, jak i audio. Zaletą aplikacji jest możliwość oglądania internetowej transmisji streaming, co czyni z programu jeden z najlepszych do oglądania telewizji internetowej.
Data: 26/01/2014 20:04
Pobrań: 1487
Komentarz: 0


ADVANCED Codecs for Windows 7 and 8
Pakiet kodeków przeznaczony dla systemu Windows 7 umożliwiający odtwarzanie filmów zapisanych w formacie: amr, mpc, ofr, divx, mka, ape, flac, evo, flv, m4b, mkv, ogg, ogv, ogm, rmvb oraz xvid. Kodeki dzisiaj znane jako ADVANCED Codecs for Windows 7 and 8, dawniej były to win7codecs.
Data: 25/01/2014 18:28
Pobrań: 1064
Komentarz: 0


WinAce
Archiwizator wspierający formaty: pakowanie: ACE, ZIP, LHA, MS-CAB, JAVA JAR; rozpakowywanie: ACE, ZIP, LHA, MS-CAB, JAR, ARC, ARJ, GZip, TAR, ZOO, JAR.
Data: 25/01/2014 18:26
Pobrań: 515
Komentarz: 0


Winamp
Tej aplikacji nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Jeden z najpopularniejszych, jeżeli nie najpopularniejszy odtwarzacz plików audio: MP3, OGG, AAC, WAV, MOD, XM, S3M, IT, MIDI oraz wideo: AVI, ASF, MPEG, NSV.
Data: 25/01/2014 18:25
Pobrań: 781
Komentarz: 0


WinAudit
Program przeprowadzający audyt czyli inspekcję komputera w celu identyfikacji sprzętu oraz oprogramowania. Oprócz wielu przydatnych informacji, możliwości zapisywania do plików html, pdf, csv, txt, program ten nie wymaga instalacji, co ułatwi jego użytkowanie w ramach opcji portable.
Data: 25/01/2014 18:25
Pobrań: 604
Komentarz: 0


WinBubble
Bardzo ciekawe narzędzie pozwalające w łatwy i szybki sposób dostosować wiele ukrytych opcji systemowych. Aplikacja przeznaczona jest dla systemu Microsoft Windows Vista oraz Windows 7.
Data: 25/01/2014 18:24
Pobrań: 1318
Komentarz: 0


WinBuilder
WinBuilder jest bezpłatnym narzędziem pozwalającym tworzyć bootowalne nośniki zawierające obraz instalacji systemów Windows XP/Vista. Dzięki niemu można przygotować w pełni funkcjonalny system Windows uruchamiany bezpośrednio z płyty CD\DVD czy pendrive.
Data: 25/01/2014 18:24
Pobrań: 896
Komentarz: 0


WinDjView
Mała i wydajna przeglądarka dokumentów w formacie DjVu (pliki posiadają rozszerzenie *.djvu lub *.djv). Format zapisu DjVu pozwala na efektywną kompresję dokumentów bez utraty ich jakości. DjVu jest wyśmienitym formatem do tworzenia elektronicznych publikacji, pliki zawierające zeskanowane kolorowe dokumenty są objętościowo kilkukrotnie mniejsze niż standardowe pliki PDF zawierające tą samą treść.
Data: 25/01/2014 18:23
Pobrań: 9172
Komentarz: 0


Win 7 Logon Background Changer
Win 7 Logon Background Changer to aplikacja pozwaląca na zmianę obrazu ekranu logowania. Działa zarówno w wersji RC, jak i wersji finalnej. Program dla Windows 7.
Data: 25/01/2014 18:23
Pobrań: 417
Komentarz: 0


Wierszownik
Zbiór polskiej poezji oraz wierszy debiutanckich. Baza programu zawiera ponad 8 tysięcy utworów.
Data: 25/01/2014 18:22
Pobrań: 481
Komentarz: 0


What is Running
What's Running to znakomite rozszerzenie dla systemowego Menadżera Zadań udostępniane za darmo. Program oferuje bardzo łatwy i szybki dostęp do procesów, usług oraz modułów, o których wyświetla maksymalną ilość informacji. Jedyną obecnie wadą jest brak wsparcia dla języka polskiego
Data: 25/01/2014 18:22
Pobrań: 467
Komentarz: 0


WeFi
WeFi to ciekawy program do zarządzania połączeniem bezprzewodowym. Potrafi wyszukiwać sieci bezprzewodowe i łączyć się z nimi. Oprócz podstawowej funkcjonalności oferuje również funkcje monitorowania połączenia, czatu z innymi osobami, po rozłączeniu połączenia automatycznie łączy się z najlepszym punktem dostępowym, nieustannie monitoruje eter w celu dostarczenia użytkownikowi najświeższych i możliwie najdokładniejszych informacji o dostępnych w okolicy sieciach bezprzewodowych, pozwala na uruchomienie wybranej aplikacji po pomyślnym połączeniu z siecią, rozłącza połączenie dial-up (gprs) w przypadku nawiązania połączenia z siecią WiFi, dostarcza szczegółowych informacji na temat połączenia, pozwala automatycznie zaktualizować lokalizację w serwisach takich jak Facebook czy Twitter, zawiera aktualną listę hotspotów na całym świecie (mapa hotspotów), użytkownik może łatwo dodać własną lokalizację do mapy. Program szczególnie przydatny podczas wyszukiwania i łączenia się z hotspotami (sieci publiczne), obsługuje szyfrowanie. Program dostępny na wiele platform: Windows, Mac, Windows Mobile.
Data: 25/01/2014 18:21
Pobrań: 1665
Komentarz: 0


WebServ
Pakiet udostępniający zestaw narzędzi, dzięki którym będzie można postawić w pełni funkcjonalny serwer WWW z obsługą PHP i MySQL.
Data: 25/01/2014 18:21
Pobrań: 672
Komentarz: 0


WebPost Tools
WebPost Tools może posłużyć nam jako systemowe centrum zabezpieczeń. Umożliwia z jednego interfejsu zarządzanie narzędziami systemowymi, naprawczymi, programami zabezpieczającymi. Dzięki niemu z jednego miejsca skonfigurować możemy narzędzia takie jak np. TrendMicro HouseCall, Kaspersky TDSSKiller, Avast, Malwarebytes, Spybot, SuperAntiSpyware oraz Gmer. Działa poprawnie na systemach 32-bitowych jak i 64-bitowych Windows XP/Vista/7.
Data: 25/01/2014 18:21
Pobrań: 516
Komentarz: 0


WebMatrix
WebMatrix jest udostępnionym przez firmę Microsoft środowiskiem programistycznym służącym do tworzenia aplikacji internetowych opartych głównie na technologii ASP.NET
Data: 25/01/2014 18:20
Pobrań: 530
Komentarz: 0


Web Proxy Checker
Program służący do wyszukiwania działających serwerów proxy.
Data: 25/01/2014 18:20
Pobrań: 2794
Komentarz: 0


WavePad Audio Editor
Aplikacja umożliwiająca edycję, przechwytywanie oraz miksowanie materiału dźwiękowego. Niezwykle przydatna na pewno będzie bogata baza filtrów, które zaimplementować możemy w tworzone przez nas materiały.
Data: 25/01/2014 18:19
Pobrań: 542
Komentarz: 0


Wammu dla Windows
Wammu jest graficzną nakładką na darmową aplikację o nazwie gammu, która służy do zarządzania telefonem komórkowym. Domyślnie aplikacja została napisana z myślą o systemach Unix, jednakże jej popularność zadecydowała o tym, iż udostępniono ją również na platformę Windows. Aplikacja rozpoznaje całą gamę telefonów komórkowych różnych producentów. Aplikacja potrafi pobrać informacje o telefonie, odczytać kontakty z karty SIM i pamięci telefonu, odczytać historię połączeń, pobrać wszystkie wiadomości SMS, pobrać wydarzenia z kalendarza. Dane mogą być importowane bądź eksportowane do pliku.
Data: 25/01/2014 18:19
Pobrań: 660
Komentarz: 0


Windows Aero Switcher
Bardzo prosty w użyciu program potrafiący jednym kliknięciem włączać i wyłączać interfejs Aero w systemach Windows Vista oraz Windows 7. Obsługiwane są systemy 32 oraz 64 bitowe.
Data: 25/01/2014 18:02
Pobrań: 365
Komentarz: 0


Windows Application Blocker
Proste w użyciu narzędzie będące w stanie zablokować dowolną aplikację przed jej użyciem. Odblokowanie aplikacji będzie mogło nastąpić dopiero po wpisaniu hasła. Małe narzędzie szczególnie przydatne rodzicom chcącym ograniczyć dzieciom uruchamianie niektórych programów
Data: 25/01/2014 18:02
Pobrań: 417
Komentarz: 0


Windows Defender
Aplikacja produkcji Microsoftu zabezpieczająca system operacyjny przed oprogramowaniem typu spyware oraz keylogerami i rootkitami. Poza działającym w tle agentem, program automatycznie pobiera aktualne bazy sygnatur oraz oferuje opcję skanowania na żądanie.
Data: 25/01/2014 17:58
Pobrań: 441
Komentarz: 0


Windows Installer CleanUp Utility
Narzędzie Windows Installer CleanUp przeznaczone jest do usuwania informacji Instalatora Windows dotyczących konfiguracji danego programu. Usunięcie tychże informacji może być niezbędne, gdy występują problemy z instalacją oprogramowania opartego o pliki Instalatora Windows (MSI).
Data: 25/01/2014 17:58
Pobrań: 7565
Komentarz: 2


Windows Performance Toolkit
Windows Performance Toolkit to ciekawy zestaw narzędzi służący do analizy wydajności systemu Windows. Dzięki Windows Performance Toolkit możemy przeprowadzić dogłębną analizę wydajnościową aplikacji, rejestru systemu, dysków twardych, uruchamianych procesów, przeprowadzić diagnostykę uruchamiania systemu. To tylko niektóre funkcje, narzędzie posiada ogromne możliwości i dostarcza wielu cennych informacji.
Data: 25/01/2014 17:56
Pobrań: 25260
Komentarz: 0


WinMacro
WinMacro to bezpłatna, bardzo łatwa w obsłudze aplikacja umożliwiająca nagrywanie i odtwarzanie makr. Dzięki niej zarejestrujemy wszelką aktywność na Pulpicie. Program można użyć w celu zautomatyzowania powtarzających się czynności.
Data: 25/01/2014 17:46
Pobrań: 17493
Komentarz: 11


Windows SteadyState
Udostępnione przez firmę Microsoft darmowe narzędzie przeznaczone do wspomagania pracy administratorów.
Data: 25/01/2014 17:45
Pobrań: 682
Komentarz: 0


Wine
Wine jest warstwą tłumaczącą (ładującą programy) zdolną uruchomić Windowsowe aplikacje na Linuksie i innych systemach operacyjnych zgodnych z POSIXem. Programy Windowsowe uruchomione pod Wine zachowują się tak jak zachowywałyby się w środowisku natywnym, bez strat związanych z wydajnością i nadmiernym wykorzystaniem pamięci przypisywanym emulatorom, za to z wyglądem podobnym do innych aplikacji na twoim komputerze.
Data: 25/01/2014 17:40
Pobrań: 480
Komentarz: 0


WinHotKey
WinHotKey to ciekawa aplikacja pozwalająca na tworzenie skrótów klawiaturowych w systemach Windows. Program mimo, że został stworzony dla systemu 32 bitowego, działa także na systemach 64 bitowych. Zapraszamy do skorzystania z instrukcji dla tego programu -> Tworzenie skrótów klawiaturowych
Data: 25/01/2014 17:39
Pobrań: 543
Komentarz: 0


Wink
Wink to bezpłatny program służący do tworzenia prezentacji i demonstracji.
Data: 25/01/2014 17:39
Pobrań: 612
Komentarz: 0


winMd5Sum
winMd5Sum jest darmową aplikacją przeznaczoną do weryfikacji autentyczności plików. Aplikacja potrafi wygenerować sumę kontrolną (hash) dla pliku, którą następnie można porównać z oryginalną sumą. Pozwala to na detekcję plików, które zostały zmienione przez złośliwe oprogramowanie lub weryfikację poprawności pobranego pliku z internetu.
Data: 25/01/2014 17:38
Pobrań: 5050
Komentarz: 0


WinMerge
Ciekawa aplikacja pozwalająca na porównywanie zawartości plików tekstowych. WinMerge posiada wiele przydatnych opcji ułatwiających programistom analizowanie różnych wersji plików (projektów).
Data: 25/01/2014 17:38
Pobrań: 467
Komentarz: 0


WinPatrol
WinPatrol jest programem, który nieustannie monitoruje system operacyjny na obecność programów szpiegujących, wirusów, trojanów, robaków. Gdy wykryje podejrzaną aktywność informuje użytkownika, tym samym eliminując potencjalne zagrożenie. Jest skuteczny i nie zużywa dużo pamięci.
Data: 25/01/2014 17:37
Pobrań: 577
Komentarz: 0


WinRAR
Chyba najpopularniejsza aplikacja umożliwiająca kompresję oraz dekompresję plików. Flagowym formatem programu WinRAR jest RAR. Oprócz tego WinRAR radzi sobie doskonale z rozszerzeniami ZIP, CAB, ARJ, LZH, tar, JAR, ISO oraz 7z. Aplikacja tworzy także między innymi samorozpakowujące się archiwa.
Data: 25/01/2014 15:48
Pobrań: 633
Komentarz: 0


Winsock Repair
Winsock Repair to program do naprawy problemów z protokołem TCP/IP poprzez zresetowanie jego stosu czy reset gniazd WinSock. Możemy podglądać LSP, a co najważniejsze dokonywać kompleksowej naprawy połączeń. Program nie wymaga instalacji.
Data: 25/01/2014 15:48
Pobrań: 14024
Komentarz: 0


WinUtilities Free Edition
WinUtilities Free Edition to niezwykle rozbudowana aplikacja posiadająca sporo funkcjonalności. Za jej pośrednictwem uporządkujemy zasoby systemu poprzez usunięcie zbędnych wpisów w rejestrze, wykasowanie niepotrzebnych plików niepowiązanych z żadnym programem, a mogących wpływać na wydajność systemu czy usunięcie historii przeglądanych stron. Aplikacja posiada także funkcję defragmentatora dysków oraz menadżer procesów systemowych oraz tych uruchamianych wraz z systemem operacyjnym.
Data: 25/01/2014 15:47
Pobrań: 617
Komentarz: 0


Wise Registry Cleaner
Bezpłatna wersja aplikacji do wyszukiwania i usuwania błędnych wpisów rejestru. Usuwane są wszelkie błędne oraz niepotrzebne wpisy co pozytywnie wpływa na prawidłowość funkcjonowania systemu. Do wyboru użytkownika wprowadzono tryb automatycznego oraz ręcznego usuwania błędów.
Data: 25/01/2014 15:46
Pobrań: 685
Komentarz: 0


WorldUnlock Codes Calculator
WorldUnlock Codes Calculator to wszechstronny kalkulator umożliwiający wygenerowanie specjalnego kodu odblokowującego dla telefonów marki Nokia, Siemens, Alcatel, LG, NEC, Samsung, Sony, Panasonic.
Data: 25/01/2014 15:45
Pobrań: 1334
Komentarz: 0


Worms Breakout 2
Kolejna odsłona gry Worms Breakout. Główna różnica między nimi to zapamiętywanie wyników.
Data: 25/01/2014 15:45
Pobrań: 1286
Komentarz: 0


WTW
WTW to multikomunikator internetowy obsługujący protokoły XMPP, Gadu Gadu, Tlen czyniąc z niego doskonałą alternatywę dla Gadu-Gadu, Tlena czy inne aplikacje korzystające z tych protokołów. Najważniejsza jest tutaj prostota i rzecz jasna brak reklam.
Data: 25/01/2014 15:41
Pobrań: 467
Komentarz: 0


wxDev-C++
WxDevCPP to środowisko programistyczne stworzone z myślą o projektowaniu aplikacji opartych o framework wxWidgets. Jest to przy tym odmiana dla innego bardzo znanego środowiska programistycznego, którym jest popularny Dev-CPP. Sporą zaletą jest oczywiście zatem wbudowany debugger.
Data: 25/01/2014 15:41
Pobrań: 461
Komentarz: 0


XAMPP
Łatwy w instalacji pakiet narzędzi pozwalających stworzyć w pełni funkcjonalny serwer stron WWW z obsługą PHP i MySQL. Dzięki niemu z łatwością początkujący i zaawansowany webmaster sprawdzi funkcjonowanie tworzonej strony za nim ta trafi na docelowy serwer.
Data: 25/01/2014 15:28
Pobrań: 912
Komentarz: 0


XBMC
XBMC jest do darmowy program, służący jako centrum rozrywki dla mediów cyfrowych. Dzięki temu możemy przeglądać zdjęcia z różnych portali, wszelkie multimedia, które mamy na dysku twardym, odtwarzać filmy oraz muzykę w najpopularniejszych formatach a także słuchać radia online. Przeróżne wtyczki pozwalają na dopasowanie programu pod względem swoich potrzeb. Również interfejs programu można łatwo zmienić. Program jest dostępny dla systemu Windows, Linux a także Mac OS.
Data: 25/01/2014 15:27
Pobrań: 458
Komentarz: 0


Xentient Thumbnails
Xentient Thumbnails to darmowa aplikacja, która rozszerza możliwości wyświetlania miniatur w systemie Windows. Miniatury wyświetlane są niezależnie od tego jaki tryb wyświetlania jest ustawiony w eksploratorze. Dodatkowo istnieje możliwość wyświetlania miniatur plików graficznych bezpośrednio na pulpicie Windows. Program obsługuje dużą ilość formatów plików takich jak: JPG, JPE, JPEG, JP2, J2K, GIF, PNG, BMP, WBMP, EMF, WMF, PCX, PBM, PGM, PNM, PPM, RAS, TIF, TIFF, TGA. Xentient Thumbnails przeznaczony jest dla systemów Windows 98, 2000, XP.
Data: 25/01/2014 15:27
Pobrań: 875
Komentarz: 0


XLS Viewer
XLS Viewer jest niewielką aplikacją potrafiącą odczytać pliki utworzone w arkuszu kalkulacyjnym Microsoft Office Excel (formaty XLS, XLSX) bądź Open Office (dokumenty formatu ODS).
Data: 25/01/2014 15:26
Pobrań: 553
Komentarz: 0


xlsx2csv
xlsx2csv to narzędzie służące do odzyskiwania danych z uszkodzonych dokumentów Microsoft Excel w wersji 2007 (format xlsx). Aplikacja do poprawnego funkcjonowania wymaga obecności w systemie bibliotek .NET Framework 2.0
Data: 25/01/2014 15:26
Pobrań: 432
Komentarz: 0


XMedia Recode
Program, z pomocą którego prze konwertujemy w prawie każdym formacie obraz oraz/lub dźwięk. Uprzednio zainstalujmy jednak jakąś paczkę kodeków ( np. K-Lite Codec Pack ) pozwalający m. in. prze konwertować film do formatu .DivX.
Data: 25/01/2014 15:25
Pobrań: 463
Komentarz: 0


XnView
XnView jest przeglądarką plików graficznych, odtwarzaczem plików audio i video oraz konwerterem. Posiada ogromne możliwości, odczytuje ponad 400 różnego typu formatów plików. Posiada funkcje pozwalające na podstawową obróbkę zdjęć (obracanie, przycinanie, zmiana rozmiaru zdjęcia).
Data: 25/01/2014 15:25
Pobrań: 1958
Komentarz: 0


XnView Shell Extension
Program XnView Shell Extension integruje się z menu kontekstowym Windows i pozwala na szybki podgląd obrazów klikając na nie prawym przyciskiem myszy. Menu kontekstowe plików graficznych oprócz miniaturki zostaje poszerzone o opcje szybkiej konwersji do formatów: GIF, BMP, JPG, PNG, PCX, TIF, TGA, ustawianie bieżącego obrazu jako tapety pulpitu, czy kopiowanie obrazka do systemowego schowka. Po kliknięciu w miniaturkę obraz może być otwarty w dowolnie skojarzonym programie, a nie tylko XnView.
Data: 25/01/2014 15:24
Pobrań: 445
Komentarz: 0


XP Codec Pack
Pakiet kodeków zawierający dekodery: AC3Filter, AVI Splitter, CDXA Reader, CoreAAC (AAC Decoder), CoreFlac Decoder, FFDShow MPEG-4 Video Decoder, GPL MPEG-1/2 Decoder, Matroska Splitter, Media Player Classic, OggSplitter/CoreVorbis , RadLight APE Filter, RadLight MPC Filter, RadLight OFR Filter, RealMedia Splitter, RadLight TTA Filter, The Codec Detective, VSFilter ( DirectVobSub ).
Data: 25/01/2014 15:24
Pobrań: 569
Komentarz: 0


xp-AntiSpy
Darmowy, niewielki program, który pozwala na modyfikację wielu ukrytych opcji systemu Windows, w tym umożliwia wyłączanie procesów aktualizacyjnych, w których przypadku wyłączenie nie jest łatwą sprawą.
Data: 25/01/2014 15:24
Pobrań: 736
Komentarz: 0


xplorer2
Darmowa odmiana menadżera plików stanowiącego alternatywę dla systemowego Eksploratora Windows. Cechuje go lekkość oraz wiele dodatkowych funkcji, o jakich w klasycznym eksploratorze możemy zapomnieć, np zakładki z otwartymi folderami.
Data: 25/01/2014 15:23
Pobrań: 606
Komentarz: 0


Xpy
Kolejny darmowy program umożliwiający zmianę ukrytych opcji systemowych. Może wyłączać komunikaty, pojawiające się zapytania, usuwa Messengera, modyfikuje Internet Explorer i Windows Media Player. Ponadto umożliwia zwiększenie wydajności oraz bezpieczeństwa systemu.
Data: 25/01/2014 15:23
Pobrań: 567
Komentarz: 0


Xvid
Dekoder umożliwiający odtwarzanie filmów zapisanych w formacie MPEG 4. Kodek ten niegdyś mógł się stać doskonałą alternatywą dla innego kodeka DivX, głównie poprzez swoje mniejsze wymagania.
Data: 25/01/2014 15:22
Pobrań: 531
Komentarz: 0


Yahoo! Messenger
Komunikator internetowy pozwalający na rozmowy tekstowe (również z użytkownikami Windows Live Messenger), głosowe oraz wideo. Aplikacja pozwala także na przesyłanie plików pomiędzy rozmówcami o wielkości do 1GB. Możliwe jest również słuchanie radia internetowego.
Data: 25/01/2014 15:21
Pobrań: 573
Komentarz: 0


Yahoo! Widgets
Aplikacja rozszerzająca pulpit o boczny pasek, na którym znaleźć się może, według naszego upodobania, zegar, data, aktualne dane pogodowe, wiadomości i wiele innych. Aplikację rozbudowujemy poprzez pobieranie odpowiednich widżetów z Internetu.
Data: 25/01/2014 15:21
Pobrań: 769
Komentarz: 0


Yet Another Process Monitor (YAPM)
YAMP jest potężną aplikacją, która monitoruje usługi i procesy, połączenia TCP/UDP oraz oferuje funkcje umożliwiające ich konfiguracje. W ten sposób możemy łatwo ustawić priorytet dla wielu procesów a także użycie pamięci. Dzięki możliwości zobaczenia ukrytych procesów dowiemy się, czy w naszym systemie nie pojawił się rootkit. Aplikacja działa na 32 oraz 64bitowych systemach Windows XP, Vista oraz Seven oraz wymaga zainstalowany .NET Framework 2.0.
Data: 25/01/2014 15:20
Pobrań: 518
Komentarz: 0


ZoneAlarm Free
Okrojona, bezpłatna wersja komercyjnego produktu firmy Zone Labs LLC. Podobnie jak inne firewalle udostępnia funkcje ochrony przed niepowołanym dostępem do zasobów komputera. Oferuje tryb Stealth Mode, który powoduje, że komputer staje się niewidoczny dla innych użytkowników sieci.
Data: 25/01/2014 15:17
Pobrań: 692
Komentarz: 0


ZynAddSubFX
Darmowy syntezator dźwięku umożliwiający obsługę wielu instrumentów jednocześnie. Wirtualna klawiatura pozwoli na skomponowanie niebanalnych utworów zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom.
Data: 25/01/2014 15:17
Pobrań: 1404
Komentarz: 1


Flash Player 12
Aplikacja umożliwiająca wyświetlanie w przeglądarkach internetowych animacji stworzonych w technologii Flash. Flash Palyer integruje się między innymi z przeglądarkami Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox, Netscape i Safari.
Data: 22/01/2014 18:13
Pobrań: 4330
Komentarz: 0


Dr.Web CureIt!
Bardzo prosty w użyciu, darmowy skaner antywirusowy leczący zainfekowane komputery z wirusów, spyware, adware oraz innego niechcianego kodu. To narzędzie korzysta z baz antywirusowych uaktualnianych kilka razy na godzinę.
Data: 22/01/2014 18:13
Pobrań: 953
Komentarz: 0


CheckUDisk
Program służący do uzyskiwania danych identyfikacyjnych pamięci flash, które mogą posłużyć następnie do ratowania uszkodzonych pamięci.
Data: 12/01/2014 18:32
Pobrań: 7041
Komentarz: 0


ChipGenius
Jeden z najlepszych programów służących do identyfikacji urządzeń podpiętych do portu USB. Przydatny zwłaszcza podczas naprawy pamięci flash
Data: 12/01/2014 18:30
Pobrań: 21909
Komentarz: 3


Realtek High Definition Audio Driver (Win. XP, 2000, 2003) R2.03
Nieco starszy sterownik do kart dźwiękowych Realtek o standardzie High Definition dogłębnie przetestowany przez naszego Eksperta XMan-a: ALC882, ALC883, ALC885, ALC887, ALC888, ALC889, ALC861VD, ALC660, ALC662, ALC663, ALC665, ALC260, ALC262, ALC267, ALC268, ALC269, ALC272, ALC273 W razie problemów z instalacją sterownika przeczytaj artykuł -> Instalacja sterownika do karty dźwiękowej HD (High Definition Audio Controller) Powyższy poradnik dotyczy tylko Użytkowników Windowsa 2000, XP, 2003.
Data: 29/12/2013 15:39
Pobrań: 19009
Komentarz: 3


Realtek High Definition Audio Driver (Win. Vista, Win.7, Win.8 32-bit 64-bit) R2.71
Najnowszy sterownik do kart dźwiękowych Realtek o standardzie High Definition: ALC882, ALC883, ALC885, ALC886, ALC887, ALC888, ALC889, ALC892, ALC899, ALC861VD, ALC660, ALC662, ALC663, ALC665, ALC670, ALC672, ALC676, ALC680, ALC221, ALC231, ALC260, ALC262, ALC267, ALC268, ALC269, ALC270, ALC272, ALC273, ALC275, ALC276
Data: 12/10/2013 21:45
Pobrań: 63443
Komentarz: 40


Microsoft UAA Bus Driver - KB888111
Microsoft UAA Bus Driver, to wielojęzyczny zbiór poprawek Microsoftu - KB888111. Poprawka ta umożliwia wykrycie przez system operacyjny Windows XP, 2000, 2003 karty dźwiękowej o standardzie HD (High Definition). Instalację rozpoczynamy poprzez dwukrotne kliknięcie na pliku lang.exe
Data: 10/10/2013 21:18
Pobrań: 121318
Komentarz: 24


LibreOffice 4.0.4
LibreOffice to niejako następca tego co znamy jako OpenOffice, a co za tym idzie otrzymujemy darmowy pakiet oprogramowania będący odpowiednikiem płatnego Microsoft Office. Mamy tutaj edytor tekstu Writer, arkusz kalkulacyjny Calc, program do prezentacji multimedialnych Impress, aplikację graficzną Draw, a program bazodanowy Base.
Data: 22/06/2013 11:18
Pobrań: 513
Komentarz: 0


Service Pack 2 dla Windows XP PL
Dodatek Service Pack 2 (SP2) dla systemu Microsoft Windows XP zawiera nowe, aktywne technologie zabezpieczeń przeznaczone dla systemu Windows XP. Umożliwiają one lepszą ochronę przed wirusami, robakami i hakerami. Oprócz skuteczniejszej infrastruktury zabezpieczeń w dodatku SP2 ulepszono opcje konfiguracji zabezpieczeń w systemie Windows XP.
Data: 28/05/2013 17:43
Pobrań: 1910
Komentarz: 0


3DMark Vantage 1.1.2
Znana doskonale i najpopularniejsza w świecie aplikacja służąca do testowania wydajności sprzętu komputerowego, głównie karty graficznej pod kątem wyświetlania grafiki. Wersja Vantage posiada następujące wymagania sprzętowe: Procesor 2GHz ze wsparciem SSE2, RAM 2GB, Visual C++ 2005, Karta graficzna 256MB ze sprzętowym wsparciem DirectX 10, Windows Vista.
Data: 18/04/2013 21:52
Pobrań: 524
Komentarz: 0


Songbird 2.0
Songbird to darmowy program odtwarzający multimedia, który może służyć do słuchania radia internetowego. Jest oparty na tym samym silniku co Firefox i jest kompatybilny m.in. z Adblock Plus. Odtwarza takie formaty jak: MP3, AAC, Ogg Vorbis, FLAC, WMA.
Data: 15/04/2013 20:05
Pobrań: 514
Komentarz: 0


SoftKey Revealer 2.6.3
SoftKey Revealer jest narzędziem, które wyszukuje numery seryjne zainstalowanych na komputerze programów. Pozwala wyświetlić klucze wszelkich produktów firmy Microsoft, systemów Windows 95/98/ME/2000/XP/2003/Vista/7, pakietów biurowych Microsoft Office XP/2003/2007 oraz blisko 700 numerów seryjnych aplikacji innych producentów. Dodatkowym atutem aplikacji jest możliwość wydruku wyników wyszukiwania. SoftKey Revealer jest bezpłatną aplikacją nie wymagającą instalacji.
Data: 15/04/2013 20:05
Pobrań: 16790
Komentarz: 2


Skype 6.3.0.105
Najnowsza wersja komunikatora umożliwiająca komunikację tekstową, dźwiękową, jak i wideo, w większości przypadków za darmo z użytkownikami z całego świata. Aplikacja umożliwia również przesyłanie plików między użytkownikami oraz dzwonienie za opłatą na nu
Data: 15/04/2013 20:03
Pobrań: 619
Komentarz: 0


SiSoftware Sandra Lite 2013.05.19.40
SiSoftware Sandra, jest programem do identyfikacji podzespołów komputera takich jak procesor, pamięć RAM, karta graficzna i dźwiękowa, magistrala PCI oraz AGP, bios, sterowniki, urządzenia wskazujące, drukarki. Program przeznaczony dla systemów Windows 2000/XP/Vista/7.
Data: 15/04/2013 20:02
Pobrań: 607
Komentarz: 0


Shockwave Player 12.0.0.112
Aplikacja umożliwiająca wyświetlanie w przeglądarkach internetowych elementów wykonanych w technologii Shockwave. Shockwave Player integruje się między innymi z przeglądarkami Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox, Netscape i Safari.
Data: 15/04/2013 19:59
Pobrań: 775
Komentarz: 0


Secunia Personal Software Inspector 3.0.0.6005
Secunia Personal Software Inspector to program pozwalający na sprawdzenie systemu operacyjnego oraz zainstalowanych programów pod kątem braku zainstalowania odpowiednich aktualizacji. Program jest w stanie nie tylko pokazać jakich aktualizacji brakuje ale także może za nas je pobrać i zainstalować w tle. Zapraszamy także do zapoznania się z recenzją tego programu na stronie http://www.hotfix.pl/personal-software-inspector-2-0-recenzja-r16.htm - recenzja
Data: 15/04/2013 19:56
Pobrań: 461
Komentarz: 0


SearchMyFiles 2.35
Narzędzie będące alternatywą dla systemowej wyszukiwarki plików.
Data: 15/04/2013 19:56
Pobrań: 504
Komentarz: 0


Scribus 1.4.2
Opensource'owy program służący do komputerowego składu tekstu (DTP).
Data: 15/04/2013 19:54
Pobrań: 561
Komentarz: 0


Screen2Exe 3.3
Screen2Exe jest bezpłatnym narzędziem umożliwiającym nagranie pulpitu Windows. Aplikacja jest mała i łatwa w obsłudze. Przechwycony obraz zapisuje do pliku wykonywalnego EXE. Aplikacja współpracuje z systemami Windows 2000/XP/2003/Vista/7.
Data: 15/04/2013 19:53
Pobrań: 542
Komentarz: 0


Scintilla 3.3.1
Aplikacja pozwalająca na tworzenie wszelkiego rodzaju dokumentów tekstowych. Program ponadto oferuje sporo opcji dla programistów i debuggerów.
Data: 15/04/2013 19:53
Pobrań: 449
Komentarz: 0


Samba 3.5.2
Darmowy serwer plików i wydruków umożliwiający udostępnianie zasobów klientom SMB/CIFS. Jako kompleksowe rozwiązanie stanowi doskonałą alternatywę dla serwerów takich systemów jak Windows NT, Warp, NFS czy Netware.
Data: 15/04/2013 19:51
Pobrań: 402
Komentarz: 0


SafeMSI 1.0.0.1
Narzędzie SafeMSI pozwala na uruchomienie usługi Instalator Windows w trybie awaryjnym. SafeMSI przydaje się w sytuacjach, gdy zachodzi potrzeba odinstalowania aplikacji opartej o pliki MSI w trybie awaryjnym.
Data: 15/04/2013 19:51
Pobrań: 1921
Komentarz: 0


Rohos Mini Drive 2.0
Rohos Mini Drive to program służący do zabezpieczania naszych danych na nośnikach pamięci (pendrive, dysk przenośny). Dostępny na licencji freeware.
Data: 15/04/2013 19:49
Pobrań: 473
Komentarz: 0


Rizone Security Restore 0.3.2.322
Rizone Security Restore to niewielka, przydatna aplikacja, której celem jest przywracanie domyślnego układu zabezpieczeń w Windows. Narzędzie jest nakładką na systemowe narzędzie secedit.exe i używane jest w sytuacjach, gdy nie można instalować lub zaktualizować oprogramowania, z uwagi na ciągle pojawiające się komunikaty o braku uprawnień. Narzędzie potrafi również naprawić błąd 0×80070005 pojawiający się podczas rejestrowania bibliotek DLL w trakcie instalacji programów lub komponentów systemowych.
Data: 15/04/2013 19:48
Pobrań: 614
Komentarz: 0


RegSeeker 2.4
RegSeeker to potężna aplikacja przeznaczona do czyszczenia rejestru systemowego. Potrafi również wyświetlić informacje na temat programów uruchamianych wraz z systemem (autostart) czy też zainstalowanych aplikacji.
Data: 15/04/2013 19:46
Pobrań: 470
Komentarz: 0


Registry Life 1.51
Registry Life to darmowy program do usuwania zbędnych wpisów z rejestru, robi jego backup. Ma dwa moduły: Registry Cleanup (usuwa błędne wpisy) i Registry Optimization. Po czyszczeniu stan rejestru jest sprawdzany ponownie.
Data: 15/04/2013 19:45
Pobrań: 17460
Komentarz: 1


RegFromApp 1.23
Aplikacja monitoruje rejestr systemowy pod kątem zmian wprowadzonych przez daną aplikację i na tej podstawie generuje standardowy plik rejestru w formacie .reg
Data: 15/04/2013 19:43
Pobrań: 543
Komentarz: 0


Recuva File Recovery 1.46.919
Recuva File Recovery jest to darmowy program do odzyskiwania przypadkowo skasowanych danych lub utraconych w przypadku awarii komputera. Program dostępny jest dla systemu Windows XP/Vista/Seven (także 64bit) i można za jego pomocą odzyskiwać dokumenty Word, skasowane e-maile, dane z kart pamięci, pamięci USB, Ipoda oraz dane z sformatowanych dysków. Obsługuje systemy plików FAT12, FAT16, FAT32, exFAT, NTFS, NTFS5 , NTFS + EFS. Oprócz możliwości przywracania Recuva File Recovery umożliwia trwałe usuwanie plików. Dodatkowym atutem programu jest możliwość uruchamiania z pendrive.
Data: 15/04/2013 19:42
Pobrań: 504
Komentarz: 0


RealPlayer 16.0.1.18
RealPlayer jest powszechnie znanym i cenionym programem do odtwarzania dźwięku i obrazu nadawanego w standardach RealAudio oraz RealVideo. Dzięki aplikacji możemy słuchać i oglądać materiały multimedialne zawarte na stronach WWW w czasie rzeczywistym.
Data: 15/04/2013 19:39
Pobrań: 551
Komentarz: 0


Radio Master 1.81
Radio Master to program umożliwiający słuchanie radia internetowego i oglądanie telewizji nadawanej przez internet. Kanały podzielone na rosyjskie i światowe.
Data: 15/04/2013 19:38
Pobrań: 4712
Komentarz: 0


QuickTime 7.7.3
Aplikacja pozwalająca na odtwarzanie opatentowanych przez Apple plików w formacie .mov. Ponadto program umożliwia transmisję strumieniową klipów w Internecie.
Data: 14/04/2013 21:56
Pobrań: 471
Komentarz: 0


Quick Media Converter HD V4.5.0.6
Program pozwalający na konwersję między różnymi formatami audio i wideo. Aplikacja obsługuje m.in. formaty: AVI, DVD, Quicktime, FLV, Xvid, MPEG, MP3, MP4, WMA, WMV, DVD, VCD, 3GP, formaty Real Media, Quick time i PSP.
Data: 14/04/2013 21:55
Pobrań: 590
Komentarz: 0


Qt Web Browser 3.7.5
Darmowa przeglądarka internetowa na licencji GNU. Ma dość minimalistyczny interfejs, brakuje ciekawych wtyczek, ale jest naprawdę szybka. Występuje w wersji instalacyjnej i portable na Maca i na Windows. Interfejs jest w języku angielskim. Można ją skonfigurować, aby zwiększyć bezpieczeństwo, można blokować cookies, Java Scripts, nie pokazywać obrazków, dezaktywować pluginy, blokować wyskakujące okienka czy użyć wirtualnej klawiatury. Można także serfować w trybie prywatnym. Jest przede wszystkim szybka i lekka.
Data: 14/04/2013 21:54
Pobrań: 430
Komentarz: 0


PureRa 1.7
PureRa jest niewielkim, darmowym narzędziem, którego zadaniem jest usuwanie zbędnych plików. W odróżnieniu od innych programów czyszczących, aplikacja skupia się na usuwaniu plików *.sqm, Desktop.ini, IconCache.db, FNTCACHE.DAT, thumbs.db. Opróżnia również zawartość katalogów SoftwareDistribution oraz $hf_mig$.
Data: 14/04/2013 21:53
Pobrań: 1744
Komentarz: 0


ProgDVB 6.92.6
ProgDVB to program do oglądania telewizji internetowej i słuchania radia internetowego. W zależności od wersji, program jest albo darmowy, albo płatny.
Data: 14/04/2013 21:52
Pobrań: 497
Komentarz: 0


Process Explorer 15.3
Rozbudowany program umożliwiający kontrolę uruchomionych procesów w systemie Windows. Process Explorer wyświetla listę i udostępnia szczegółowe informacje o każdym uruchomionym procesie. Pozwala sprawdzić powiązania procesu z plikami i bibliotekami DLL, potrafi pomóc w ustaleniu autentyczność pliku. Ponadto oferuje opcje znane z menedżera zadań tj. pozwala zrestartować, zatrzymać, zabić dany proces oraz ustawić priorytet i koligację. Program przeznaczony dla administratorów systemów.
Data: 14/04/2013 21:51
Pobrań: 502
Komentarz: 0


Process Blocker 0.7.5
Process Blocker został stworzony, aby pomóc administratorom systemów blokować wybrane procesy (aplikacje) na stacjach roboczych. Program dostępny dla Windows 2000/XP/Vista/7 (32 bit/64bit).
Data: 14/04/2013 21:50
Pobrań: 5767
Komentarz: 0


PrimoPDF 5.1.0.2
Aplikacja pozwalająca na przekształcanie dokumentów DOC, plików TXT, HTML oraz plików graficznych do formatu PDF.
Data: 14/04/2013 21:50
Pobrań: 633
Komentarz: 0


Power Sound Editor Free 7.8.1
Aplikacja pozwala na przechwytywanie oraz edycję materiału dźwiękowego. Zaletą programu jest obsługa najpopularniejszych formatów audio.
Data: 14/04/2013 21:49
Pobrań: 510
Komentarz: 0


Polyglot 3000 3.71
Polyglot 3000 jest bardzo ciekawą aplikacją pozwalającą automatycznie rozpoznać język tekstu (pisma), wprowadzonego w odpowiednim polu tekstowym aplikacji lub zaimportowanego z zewnętrznego pliku (rozszerzenie *.txt). Tego typu aplikacja szczególnie przydaje się w sytuacjach, gdy zachodzi konieczność rozpoznania jakiegoś fragmentu tekstu zawartego na stronie internetowej lub w publikacji. Polyglot zapewnia szybką i komfortową funkcję rozpoznawania języka, którą doceni nie jeden użytkownik. Na chwilę obecną program potrafi rozpoznać około 474 języków, posiada wsparcie dla tekstów w unicode. Program dostępny jest w polskiej wersji językowej.
Data: 14/04/2013 21:48
Pobrań: 1115
Komentarz: 0


Pngslim 1.3
Pngslim - skrypt do optymalizacji plików PNG. Do redukcji rozmiaru pliku wykorzystuje narzędzia AdvanceCOMP, Deflopt, Optipng, PngOptimizer, PNGOUT, Pngrewrite oraz bibliotekę zlib. Skrypt poprawnie działa w systemach Windows XP oraz Windows Vista (32 bit).
Data: 14/04/2013 21:47
Pobrań: 1949
Komentarz: 0


PngOptimizer 2.2
PngOptimizer to program do efektywnej optymalizacji plików graficznych w formacie PNG. Potrafi również konwertować pliki do PNG, z takich formatów jak BMP, GIF czy TGA. Wersja z GUI przeznaczona dla systemów Windows 2000, XP, Vista, Windows 7.
Data: 14/04/2013 21:46
Pobrań: 453
Komentarz: 0


PNGGauntlet 3.1.2
PNGGauntlet jest narzędziem do optymalizacji plików PNG. Do tego celu wykorzystuje świetny optymalizator PNGOUT, który potrafi zmniejszyć rozmiar pliku PNG nawet kilkunastokrotnie. PNGGauntlet jest swoistą nakładką na PNGOUT, wykorzystuje większość z jego walorów, umożliwia wybór stopnia kompresji, głębi kolorów, rodzaju filtru, typu palety kolorów. Oprócz tego PNGGauntlet może być użyty do konwersji grafiki w formatach JPG, GIF, TGA, PCX, BMP do formatu PNG (po konwersji na wyjściu plik PNG jest już zoptymalizowany). Program wymaga obecności w systemie bibliotek .NET Framework 2.0
Data: 14/04/2013 21:45
Pobrań: 484
Komentarz: 0


Pngcrush 1.7.54
Pngcrush to niewielkie narzędzie służące do optymalizacji plików PNG. Jego głównym zadaniem jest zmniejszanie rozmiaru plików PNG. Dla konkretnego pliku jest wybierana najefektywniejsza metoda kompresji. Aplikacja uruchamiana spod wiersza poleceń.
Data: 14/04/2013 21:44
Pobrań: 568
Komentarz: 0


Pixia 4.80b
Bezpłatny program graficzny pozwalający na obróbkę grafiki rastrowej, w tym także na jej tworzenie od podstaw. Nie jest to przy tym tylko prymitywne narzędzie typu Paint, a już bardziej zaawansowane. Program wspiera pracę na warstwach, a nawet tworzenie własnych pędzli. Ważną kwestią jest także obsługa przezroczystości oraz obsługa wielu filtrów.
Data: 14/04/2013 21:44
Pobrań: 355
Komentarz: 0


PicPick 3.2.4
PicPick jest niewielkim programem służącym do wykonywania zrzutów ekranu całego pulpitu, bądź poszczególnych jego elementów. PicPick umożliwi Nam wykonanie różnych rodzajów screenów, czy to ustalonego obszaru, bądź też wybranego elementu pulpitu albo aktywnego okna. Szeroki zasób możliwości powoduje, że nie musimy instalować dodatkowych programów graficznych, jeśli chcemy oczywiście wykonać podstawowe funkcje jak dodanie napisu, strzałek itp. Poradnik opisujący jak korzystać z gamy funkcji, jakie oferuje program znajduje się tutaj: PicPick - tworzymy zrzuty ekranu.
Data: 14/04/2013 21:43
Pobrań: 895
Komentarz: 0


Picasa 3.9.0 Build 136.19
Darmowa aplikacja od firmy Google pozwalająca łatwo organizować, edytować oraz udostępniać zdjęcia w sieci.
Data: 14/04/2013 21:42
Pobrań: 540
Komentarz: 0


Photoscape 3.6.3
Bardzo ciekawa aplikacja służąca do przeglądania i obróbki grafiki. Dzięki niej można między innymi zmienić rozmiar zdjęcia, dodać ramkę, stworzyć prostą animację w formacie GIF. A zatem dostajemy proste narzędzie do szybkiej obróbki zdjęć cyfrowych, w tym nawet możliwość redukcji efektu czerwonych oczu. użytkownicy lustrzanek docenią możliwość konwersji z plików RAW.
Data: 14/04/2013 21:41
Pobrań: 590
Komentarz: 0


Photo Magician 2.3.6.1
Photo Magician przyda się nam jeśli chcemy konwertować plik graficzny do innego formatu niż jest oryginalnie. Dzięki prostemu w obsłudze interfejsowi łatwo i szybko zmienimy rozdzielczość zdjęć. Możemy sami ustawić ręcznie rozdzielczość bądź wybrać spośród dostępnych: High Definition TV, iPhone, iPod, Nintendo, Sony PSP, Microsoft Zune HD. Przekonwertowane pliki można wysłać na dowolnie wybrany serwer FTP lub serwisy takie jak: Facebook lub Flickr.
Data: 14/04/2013 21:40
Pobrań: 386
Komentarz: 0


PeerBlock 1.1
PeerBlock to program, który służy do blokowania podejrzanych adresów IP, następca popularnego wśród internautów narzędzia Peer Guardian 2. Aplikacja przeznaczona jest dla systemów Windows 7, Vista, Windows XP.
Data: 14/04/2013 21:39
Pobrań: 1828
Komentarz: 0


PeaZip 4.9.1
Archiwizator wspierający formaty: pakowanie: 7Z, ARC, BZ2, GZ, PAQ/LPAQ, PEA, QUAD/BALZ, TAR, UPX, ZIP; rozpakowywanie: ACE, ARJ, CAB, CHM, COMPOUND (MSI, DOC, XLS, PPT), CPIO, ISO, Java (JAR, EAR, WAR), Linux (DEB, PET/PUP, RPM, SLP), LHA/LZH, LZMA, Mac (DMG/HFS), NSIS, Open Office files, PAK/PK3/PK4, RAR, SMZIP, U3P, UDF, VHD, WIM, XAR, XPI, XZ, Z/TZ.
Data: 14/04/2013 21:37
Pobrań: 736
Komentarz: 0


PDFCreator 1.6.2
PDFCreator to aplikacja, która konwertuje różnego rodzaju dokumenty do formatu PDF. Konwersja odbywa się poprzez wirtualne drukowanie dokumentu do wirtualnej drukarki o nazwie PDFFactor, która zostaje dodana do systemu wraz z instalacją programu.
Data: 14/04/2013 21:36
Pobrań: 508
Komentarz: 0


PDF-XChange Viewer 2.5.210
PDF-XChange Viewer to darmowa przeglądarka plików PDF. Pozwala również na kopiowanie, zaznaczanie oraz tworzenie własnych plików PDF.
Data: 14/04/2013 21:35
Pobrań: 422
Komentarz: 0


PDF SpeedUp for Adobe Reader 3.01
PDF SpeedUp jest aplikacją przeznaczoną do optymalizacji procesu uruchamiania aplikacji Adobe Acrobat Reader w wersjach 5, 6, 7, 8 oraz 9.
Data: 14/04/2013 21:34
Pobrań: 444
Komentarz: 0


PC Wizard 2012.2.11
Aplikacja precyzyjnie identyfikująca poszczególne posiadane przez nas, nawet najnowsze podzespoły komputerowe.
Data: 14/04/2013 21:33
Pobrań: 560
Komentarz: 0


Partition Logic 0.71
Aplikacja służąca do partycjonowania i zarządzania dyskami twardymi. Program pozwala również na defragmentację dysków.
Data: 14/04/2013 21:31
Pobrań: 495
Komentarz: 0


Panda Cloud Antivirus 2.2.1
To prawdopodobnie pierwszy i dostępny za darmo program antywirusowy oparty ta technologii cloud computing. Dzięki nowoczesnym podejściom, AV ten posiada o 50% mniejszy wpływ na wydajność komputera i to głównie dzięki skanowaniu w chmurze. Sam program otrzymał już sporo wyróżnień od znanych światowych czasopism komputerowych
Data: 14/04/2013 21:31
Pobrań: 441
Komentarz: 3


Paint.NET 3.5.10
Darmowa, rozbudowana aplikacja do edycji grafiki. Jak na darmową aplikację posiada ogromne możliwości edycyjne, które dzięki dużej ilości pluginów można dodatkowo zwiększyć. Program do prawidłowego działania wymaga obecności w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 SP1.
Data: 14/04/2013 21:30
Pobrań: 599
Komentarz: 0


Opera (Mac OS) 12.15
Nie bez powodu uważana przez wielu za najszybszą przeglądarkę internetową na rynku. Od wersji 10.50 oferuje całkiem nowe rozwiązania, jakich nie uświadczymy w innych przeglądarkach. Dobrze znana jest już funkcja Opera Turbo (aktywowana automatycznie) przyspieszająca wczytywanie stron na wolnych łączach internetowych. Zasada działania polega między innymi na kompresji elementów graficznych zamieszczonych na stronach. Ciekawe możliwości oferuje Opera Link. To funkcja automatycznie zapisująca na serwerze nasze aktualne zakładki, notatki oraz strony z karty szybkiego wybierania, tak abyśmy mięli do nich dostęp z każdego miejsca na Ziemi. Wystarczy uruchomić przeglądarkę, zalogować się w usłudze Opera Link, po czym dane z serwera zostaną zsynchronizowane z przeglądarką. Opera Unite pozwala na stworzenie wirtualnego serwera z naszego komputera. W specjalnie utworzonym katalogu na dysku twardym możemy umieszczać pliki, do których dostęp będą miały osoby, którym przekażemy wygenerowany link do pliku. Zainteresowany wchodzi na naszą stronę usługi Opera Unite, po czym pobiera wybrane pliki, które fizycznie znajdują się na naszym dysku twardym. Wszystkie te funkcje dostępne są na pasku narzędzi okna głównego przeglądarki. Opera 10.50, to także odświeżony, nowoczesny wygląd. Domyślnie niewidoczny jest pasek menu, a jego wszystkie funkcje skomasowano w jednym czerwonym przycisku na pasku kart. Walorem przeglądarki, choć nie jest to nowość, jest wbudowany klient poczty umożliwiający także subskrypcję kanałów RSS oraz obsługa protokołu BitTorrent.
Data: 14/04/2013 21:16
Pobrań: 1553
Komentarz: 0


Opera (Linux) 12.15
Nie bez powodu uważana przez wielu za najszybszą przeglądarkę internetową na rynku. Od wersji 10.50 oferuje całkiem nowe rozwiązania, jakich nie uświadczymy w innych przeglądarkach. Dobrze znana jest już funkcja Opera Turbo (aktywowana automatycznie) przyspieszająca wczytywanie stron na wolnych łączach internetowych. Zasada działania polega między innymi na kompresji elementów graficznych zamieszczonych na stronach. Ciekawe możliwości oferuje Opera Link. To funkcja automatycznie zapisująca na serwerze nasze aktualne zakładki, notatki oraz strony z karty szybkiego wybierania, tak abyśmy mięli do nich dostęp z każdego miejsca na Ziemi. Wystarczy uruchomić przeglądarkę, zalogować się w usłudze Opera Link, po czym dane z serwera zostaną zsynchronizowane z przeglądarką. Opera Unite pozwala na stworzenie wirtualnego serwera z naszego komputera. W specjalnie utworzonym katalogu na dysku twardym możemy umieszczać pliki, do których dostęp będą miały osoby, którym przekażemy wygenerowany link do pliku. Zainteresowany wchodzi na naszą stronę usługi Opera Unite, po czym pobiera wybrane pliki, które fizycznie znajdują się na naszym dysku twardym. Wszystkie te funkcje dostępne są na pasku narzędzi okna głównego przeglądarki. Opera 10.50, to także odświeżony, nowoczesny wygląd. Domyślnie niewidoczny jest pasek menu, a jego wszystkie funkcje skomasowano w jednym czerwonym przycisku na pasku kart. Walorem przeglądarki, choć nie jest to nowość, jest wbudowany klient poczty umożliwiający także subskrypcję kanałów RSS oraz obsługa protokołu BitTorrent.
Data: 14/04/2013 21:16
Pobrań: 434
Komentarz: 0


Online Armor Free 6.0
Bardzo dobra darmowa zapora ogniowa, która nie ogranicza się tylko do kontroli programów łączących się internetem, ale posiada także strażnika pilnującego uruchamianych programów i antykeyloggera. Można blokować programy z autostartu. Ten program działa podobnie do UAC, ale jest mniej natarczywy i na szczęście można pamięta decyzje użytkownika. Program dostępny także w wersji komercyjnej.
Data: 14/04/2013 21:15
Pobrań: 430
Komentarz: 0


Odkurzacz Professional 13.3.0.1584
Aplikacja rozpoznaje ponad 2500 plików tymczasowych, które zajmują cenne miejsce na dysku. Odkurzacz umożliwi pozbycie się następujących zbędnych plików: kopii zapasowych, raportów, logów, dzienników zdarzeń, plików językowych (np: z krajów Korea, Japonia, Chiny, Albania) a także pozostawionych po odinstalowanych programach, szkodliwych aplikacjach i innych zbędnych składnikach w programach i systemie Windows. Aktualizowane bazy sygnatur zapewniają wykrywanie nowych zbędnych plików.
Data: 14/04/2013 21:14
Pobrań: 1044
Komentarz: 0


OCCT Perestroika 4.4.0
Aplikacja służąca do testowania stabilności podkręconego komputera. OCCT Perestroika (OverClock Checking Tool) potrafi wykonać testy CPU oraz pamięci RAM, informuje użytkownika o każdym najdrobniejszym problemie. Program dostępny w polskiej wersji językowej. Współpracuje z systemami Windows 2000, XP, Vista.
Data: 14/04/2013 21:12
Pobrań: 486
Komentarz: 0


Notepad++ 6.3.2
Notepad++ jest rozbudowanym edytorem tekstu wyposażonym w wiele ciekawych funkcji jak kolorowanie składni, autouzupełnianie, zaawansowane wyszukiwanie na podstawie wyrażeń regularnych, nagrywanie i odtwarzanie makr. Dzięki swej wszechstronności program może z powodzeniem zastąpić systemowy notatnik.
Data: 14/04/2013 21:11
Pobrań: 526
Komentarz: 0


NexusFile 5.3.3.5532
Menadżer plików, ciekawa alternatywa dla Eksploratora Windows.
Data: 14/04/2013 21:09
Pobrań: 627
Komentarz: 0
 Artykuły
Polecany artykuł


Jak walczyć z pobieraczkiem? Jak odstąpić od umowy? O tym w artykule.
 Ostatnie komentarze
gryPrzez: Maciak Plock [dnia: Apr 03, 2020]
wynik jest wysoko w google, przy...
gryPrzez: MAMBA [dnia: Mar 24, 2020]
Warning: Only 61104 of 61105 MBy...
gryPrzez: Random32 [dnia: Mar 18, 2020]
Witam, u mnie na polskim Window...
gryPrzez: muffintodebil [dnia: Mar 04, 2020]
aha gosicu to niezly jestes zaaw...
gryPrzez: Maciek [dnia: Feb 20, 2020]
2 karty 512 kupione na allegro: ...
gryPrzez: xd [dnia: Feb 05, 2020]
zrobiłem sposób Vin/7 na dziesią...
gryPrzez: gtremik [dnia: Jan 25, 2020]
Dzięki seba86mu :) Działa
gryPrzez: Mirek [dnia: Jan 22, 2020]
A jest rozwiązanie dla Windowsa 10?
 Gry
Polecany artykuł


Quake

Klasyk FPS w wersji flash.
 Programy
Polecany artykuł


Tapin Radio Darmowa aplikacja służąca do słuchania i nagrywania radia internetowego
 Recenzje
Polecana recenzja


Sleeping Dogs
Policjant pod przykrywką rozpracowuje Triadę.
 Facebook