Logowanie
 Vortal hotfix.pl

Portal hotfix.pl oraz forum powstało z myślą o ludziach szukających pomocy w problemach z komputerami oraz tych, którzy szukają ciekawych informacji na temat komputerów, oprogramowania, czy Internetu.Administratorzy 'hotfix.pl' oraz 'forum.hotfix.pl'

Łukasz (cosik_ktosik)
Łukasz (cosik_ktosik) Hotfix mail adminHotfix mailhotfix.pl

Moja pasja, to oczywiście komputery i wszystko co z nimi się wiąże. A tak poza tym lubię fotografię i jazdę samochodem, bez którego żyć nie mogę, co czasami odbija się na wielkości mojego brzuszka. Uwielbiam słuchać muzyki, głównie metalu (Metallica, Sabaton i wiele innych), trochę gotyku (Nightwish i pokrewne) ale i zwykłego radia. Zawodowo posiadam doktorat z Informatyki i związany jestem z Akademią Morską w Szczecinie.

Funkcje: założyciel Portalu oraz Forum, newsy, poradniki, moderacja Forum
Sebastian Bielak (seba86mu)
Sebastian Bielak (seba86mu) Hotfix mail seba86muHotfix mailhotfix.pl

Moją pasją jest branża komputerowa, głównie sprzęt. Drugim zamiłowaniem jest piłka nożna, z Manchesterem United na czele. Nie obeszłoby się również bez Freddiego Mercury oraz Queen-u. Poza tym ciekawią mnie kulisy produkcji filmów, a konkretnie triki i sztuczki oraz techniki filmowe ze wskazaniem na animatronikę.

Funkcje: współtwórca Vortalu oraz Forum, newsy, poradniki, moderacja Forum
Mariusz Kołacz (rokko)
Mariusz Kołacz (rokko) Hotfix mail rokkoHotfix mailhotfix.pl

Z wykształcenia informatyk, absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od wielu lat jestem związany z komputerami zarówno hobbystycznie jak i zawodowo. Swoją pasję realizuje pisząc artykuły IT, czynnie uczestniczę w dyskusjach na forach informatycznych. Inne zainteresowania: sieci komputerowe, systemy operacyjne Unix/Windows - administracja, webmastering - SEO, SEM, e-biznes, nowe technologie, sport, medycyna naturalna.

Funkcje: współtwórca Vortalu oraz Forum, poradniki, moderacja Forum, pozycjonowanie, marketing i reklama.
Kamil Lewandowski (me@djohnsc)
Kamil Lewandowski (me@djohnsc) Hotfix mail meadjohnscHotfix mailhotfix.pl

Spec od wszystkiego co jest związane z forum i jego administracją.

Funkcje: newsy, moderacja Forum


Moderatorzy "forum.hotfix.pl"
Magdalena (Lena)
Magdalena (Lena) Hotfix mail lenaHotfix mailhotfix.pl

Interesuję się nowinkami technicznymi oraz gadżetami, z dziedzin informatyki interesuje mnie OpenMP, programowanie oraz programy do obróbki grafiki (Photoshop i Flash MX). Z innych dziedzin lubię fotografię, kino, spacerki w miłym towarzystwie, piec ciasta, posłuchać muzyki (gatunków nie wymienię, bo wszystko zależy od mojego nastroju). Moją pasją jest zbieranie czterolistnych koniczynek, znalazłam ich około 15 :)

Funkcje: newsy, moderacja Forum
Michał Węgrzynek (Misiek1212)
Michał Węgrzynek (Misiek1212) Hotfix mail misiek1212hotfixHotfix mailpoczta.pl

Aktualnie interesuję się bezpieczeństwem w ruchu pojazdów mechanicznych, jak również telefonią komórkową, testowaniem różnorakiego oprogramowania oraz sprzętu komputerowego. Ostatnio dużo czasu poświęcam na imprezy.

Funkcje: współtwórca Vortalu, moderacja Forum
Kamil Jocz-Borowski (djarta)
Kamil Jocz-Borowski (djarta) Hotfix mail djartaHotfix mailhotfix.pl

Moją mocną stroną jest overclocking sprzętu komputerowego oraz sprawdzanie logów HiJackThis i ComboFix. Czasami pogrzebię w BIOS-ie, naprawiam komputery. Interesuję się również językiem HTML.

Funkcje: moderacja Forum
Krzysztof Kupaj (XMan)
Krzysztof Kupaj (XMan) Hotfix mail xmanHotfix mailhotfix.pl

Interesuję się komputerami, głównie oprogramowaniem i sterownikami, a ponadto sportem, fotografią, filmem, muzyką - ze wskazaniem na komputerową, którą również komponuję. Moją pasją jest także tworzenie pokazów slajdów. Kocham zwierzęta i bezinteresownych ludzi.

Funkcje: moderacja Forum
Maciek Krawczyk (koleś git)
Maciek Krawczyk (koleś git) Hotfix mail maciek.k.96Hotfix mailgmail.com

Interesuje się oczywiście informatyką, a dokładniej modyfikacją systemów Windows. Kocham modyfikować wizualnie pliki Windowsa XP w Resource Hackerze, testować nowe programy zmieniające wygląd oraz dostosowywać system do własnych potrzeb. Ponadto interesuję się językiem HTML oraz ogólnie systemami operacyjnymi, oprogramowaniem, webmasteringiem i programowaniem. Poza komputerami uwielbiam jeździć na rowerze oraz ćwiczyć na siłowni.

Funkcje: poradniki, moderacja Forum
Anna Muszyńska (Andziorka)
Anna Muszyńska (Andziorka) Hotfix mail andziorkaHotfix mailhotfix.pl

Melomanka, ulubione rodzaje muzyki: metal, gotyk, grunge, rock - ciężkie brzmienie, to jest to! Odwiedzająca Festiwale muzyczne, takie jak Przystanek Woodstock czy Festiwal Tyski, oraz koncerty swoich ulubionych wykonawców ;) Pasjonatka komputerów - głównie systemy operacyjne i bezpieczeństwo. Jednak interesuje się wszystkim po trochu. Uwielbiam czytać książki - horrory, powieści, opowiadania, literaturę piękną. Czasem biegam z aparatem i robię zdjęcia. Spędzam czas także przy mandze/anime oraz dobrych grach. Kocham zwierzęta, ostatnio stałam się właścicielką kociaka, który zabiera mi cały wolny czas.

Funkcje: moderacja Forum
Jakub Chruściel (mint1991)
Jakub Chruściel (mint1991) Hotfix mail mint1991Hotfix mailhotfix.pl

Moją pasją są komputery i wszystko co jest z nimi związane. Diagnozuje i usuwam awarie komputera programuję i bawię się grafiką. Po za tym interesuję się językiem HTML i tworzeniem stron internetowych. Komputery to jednak nie wszystko. Długie wycieczki rowerowe, spacery, a także muzyka i spotkania z przyjaciółmi są tym co sprawia, że ze świata wirtualnego przechodzę do rzeczywistości.

Funkcje: moderacja Forum
Kamil Kaczor (djkamil09061991)
Kamil Kaczor (djkamil09061991) Hotfix mail djkamil09061991Hotfix mailwp.pl

Interesuję się informatyką, głównie systemami operacyjnymi, zwalczaniem wirusów oraz sterownikami. W mniejszym stopniu sprzętem komputerowym, programowaniem i grafiką. Oprócz informatyki lubię jeździć rowerem, słuchać muzyki (hip hop, energy), oglądać anime oraz grać w gry komputerowe (głownie cs 1.6).

Funkcje: moderacja Forum
Grzegorz Piszczan (greh)
Grzegorz Piszczan (greh) Hotfix mail grehHotfix mailhotfix.pl

Mą pasją jest informatyka, głównie sprzęt i programy (systemy operacyjne Linux/Windows). Prócz tego lubię także sport – piłkę nożną (niestety nie uprawiam czynnie), oraz fotografię – przede wszystkim sportową (uprawiam amatorsko od niedawna). Wracając jednak do mych głównych zainteresowań lubię pomagać innym, co z pewnością można zaobserwować na różnych internetowych forach, na których się udzielam. Jak każdy lubię od czasu do czasu posłuchać muzyki. Ulubionymi gatunkami są: Dance, Trance i Techno (czasem Pop i Rock).

Funkcje: moderacja Forum

Wszelkie uwagi prosimy kierować na nasze forum: forum.hotfix.pl

W sprawie reklamy zajrzyj: REKLAMAREGULAMIN

I. Prawa autorskie

  1. Zabrania się kopiowania, reprodukcji i powielania treści zamieszczonych na tej stronie w jakiejkolwiek formie i postaci bez zgody autora kopiowanej treści. Szczególnie dotyczy to artykułów i poradników. Wyjątek stanowią newsy umieszczane na stronie głównej. Redakcja portalu zgadza się na ich publikowanie pod warunkiem podania źródła pochodzenia newsa, czyli http://www.hotfix.pl/ lub hotfix.pl. W przypadku publikacji w Internecie należy także podać odsyłacz dofollow do serwisu www.hotfix.pl w przytaczanym źródle.

II. Odpowiedzialność

  1. Wszystkie zamieszczone tutaj porady wykonywane są na własną odpowiedzialność. Redakcja ani autorzy publikujący swoje materiały w serwisie hotfix.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za decyzje czytelników.
  2. Redakcja vortalu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za odpowiedzi publikowane na forum oraz artykuły pisane przez użytkowników zamieszczane na portalu, a także za komentarze zamieszczane na serwisie hotfix.pl

III. Ochrona prywatności oraz znaków towarowych

  1. Redakcja portalu nie ujawnia danych osobowych Czytelników oraz członków ekipy osobom trzecim. Dzieje się tak, gdyż portal HotFix.pl nie gromadzi żadnych danych osobowych, w tym adresów e-mail ani żadnych innych danych osobowych. Na portalu nie ma możliwości założenia konta dla osób niezwiązanych z portalem. Konto mają tylko członkowie ekipy i to tylko w celu dodania czy edycji newsów oraz artykułów. Mogą oni zawsze konto usunąć.
  2. Zbierane są tylko adresy IP komputerów odwiedzających stronę. Dane te są zbierane tylko do celów statystyki odwiedzalności strony. Zbierane są też logi serwerowe trzymane przez tydzień. Dane chronione w myśl RODO mogą być zbierane przez zewnętrzne wtyczki: Facebook, Google Adsense, Google Analytics oraz Top-rank.pl za które nie możemy odpowiadać. Nie jesteśmy ich autorami, nie jesteśmy ich partnerami i na nie wpływać nie możemy. Korzystamy z nich tylko w celu poznania statystyki odwiedzalności strony oraz podpięcia naszego fanpega czy umieszczenia skryptów reklam Google. Nie wykorzystujemy ich do żadnych mechanizmów śledzenia. Jako więc, że nie zbieramy danych osobowych, stąd też nie mamy czego usuwać. Nie trzymamy IP np w komentarzach, nie ma tam podawanego maila, więc nie mamy możliwości stwierdzenia kto napisał dany komentarz. Na prośbę możemy tylko zmienić autora na jakiegoś anonimowego, gdyby w polu autor podał ktoś swoje nazwisko (nazwiska nie wymagamy). W tym celu prosimy o kontakt na adres: admin(at)hotfix.pl
  3. Znaki towarowe, loga, nazwy firm pojawiające się na portalu, zostały użyte tylko w celach identyfikacyjnych. Wszystkie użyte w portalu komputerowym hotfix.pl znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli oraz zostały użyte przez portal komputerowy Hotfix wyłącznie w celach informacyjnych oraz identyfikacyjnych.

IV. Postanowienia końcowe

  1. Na forum obowiązuje odrębny regulamin. Możesz go znaleźć pod adresem: http://forum.hotfix.pl/viewtopic.php?f=28&t=11


 Artykuły
Polecany artykuł


Jak walczyć z pobieraczkiem? Jak odstąpić od umowy? O tym w artykule.
 Ostatnie komentarze
gryPrzez: Maciak Plock [dnia: Apr 03, 2020]
wynik jest wysoko w google, przy...
gryPrzez: MAMBA [dnia: Mar 24, 2020]
Warning: Only 61104 of 61105 MBy...
gryPrzez: Random32 [dnia: Mar 18, 2020]
Witam, u mnie na polskim Window...
gryPrzez: muffintodebil [dnia: Mar 04, 2020]
aha gosicu to niezly jestes zaaw...
gryPrzez: Maciek [dnia: Feb 20, 2020]
2 karty 512 kupione na allegro: ...
gryPrzez: xd [dnia: Feb 05, 2020]
zrobiłem sposób Vin/7 na dziesią...
gryPrzez: gtremik [dnia: Jan 25, 2020]
Dzięki seba86mu :) Działa
gryPrzez: Mirek [dnia: Jan 22, 2020]
A jest rozwiązanie dla Windowsa 10?
 Gry
Polecany artykuł


Quake

Klasyk FPS w wersji flash.
 Programy
Polecany artykuł


Tapin Radio Darmowa aplikacja służąca do słuchania i nagrywania radia internetowego
 Recenzje
Polecana recenzja


Sleeping Dogs
Policjant pod przykrywką rozpracowuje Triadę.
 Facebook