Logowanie
 Regulamin portalu Hotfix.pl

I. Prawa autorskie

  1. Zabrania się kopiowania, reprodukcji i powielania treści zamieszczonych na tej stronie w jakiejkolwiek formie i postaci bez zgody autora kopiowanej treści. Szczególnie dotyczy to artykułów i poradników. Wyjątek stanowią newsy umieszczane na stronie głównej. Redakcja vortalu zgadza się na ich publikowanie pod warunkiem podania źródła pochodzenia newsa, czyli http://www.hotfix.pl/ lub hotfix.pl. W przypadku publikacji w Internecie należy także podać odsyłacz dofollow do serwisu www.hotfix.pl w przytaczanym źródle.

II. Odpowiedzialność

  1. Wszystkie zamieszczone tutaj porady wykonywane są na własną odpowiedzialność. Redakcja ani autorzy publikujący swoje materiały w serwisie hotfix.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za decyzje czytelników.
  2. Redakcja portalu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za odpowiedzi publikowane na forum oraz artykuły pisane przez użytkowników zamieszczane na portalu, a także za komentarze zamieszczane na serwisie hotfix.pl

III. Ochrona prywatności oraz znaków towarowych

  1. Redakcja portalu nie ujawnia danych osobowych Czytelników oraz członków ekipy osobom trzecim. Dzieje się tak, gdyż portal HotFix.pl nie gromadzi żadnych danych osobowych, w tym adresów e-mail ani żadnych innych danych osobowych. Na portalu nie ma możliwości założenia konta dla osób niezwiązanych z portalem. Konto mają tylko członkowie ekipy i to tylko w celu dodania czy edycji newsów oraz artykułów. Mogą oni zawsze konto usunąć.
  2. Zbierane są tylko adresy IP komputerów odwiedzających stronę. Dane te są zbierane tylko do celów statystyki odwiedzalności strony. Zbierane są też logi serwerowe trzymane przez tydzień. Dane chronione w myśl RODO mogą być zbierane przez zewnętrzne wtyczki: Facebook, Google Adsense, Google Analytics oraz Top-rank.pl za które nie możemy odpowiadać. Nie jesteśmy ich autorami, nie jesteśmy ich partnerami i na nie wpływać nie możemy. Korzystamy z nich tylko w celu poznania statystyki odwiedzalności strony oraz podpięcia naszego fanpega czy umieszczenia skryptów reklam Google. Nie wykorzystujemy ich do żadnych mechanizmów śledzenia. Jako więc, że nie zbieramy danych osobowych, stąd też nie mamy czego usuwać. Nie trzymamy IP np w komentarzach, nie ma tam podawanego maila, więc nie mamy możliwości stwierdzenia kto napisał dany komentarz. Na prośbę możemy tylko zmienić autora na jakiegoś anonimowego, gdyby w polu autor podał ktoś swoje nazwisko (nazwiska nie wymagamy). W tym celu prosimy o kontakt na adres: admin(at)hotfix.pl
  3. Znaki towarowe, loga, nazwy firm pojawiające się na portalu, zostały użyte tylko w celach identyfikacyjnych. Wszystkie użyte w portalu komputerowym hotfix.pl znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli oraz zostały użyte przez portal komputerowy Hotfix wyłącznie w celach informacyjnych oraz identyfikacyjnych.

IV. Postanowienia końcowe

  1. Na forum obowiązuje odrębny regulamin. Możesz go znaleźć pod adresem: http://forum.hotfix.pl/viewtopic.php?f=28&t=11


 Artykuły
Polecany artykuł


Jak walczyć z pobieraczkiem? Jak odstąpić od umowy? O tym w artykule.
 Ostatnie komentarze
gryPrzez: Maciak Plock [dnia: Apr 03, 2020]
wynik jest wysoko w google, przy...
gryPrzez: MAMBA [dnia: Mar 24, 2020]
Warning: Only 61104 of 61105 MBy...
gryPrzez: Random32 [dnia: Mar 18, 2020]
Witam, u mnie na polskim Window...
gryPrzez: muffintodebil [dnia: Mar 04, 2020]
aha gosicu to niezly jestes zaaw...
gryPrzez: Maciek [dnia: Feb 20, 2020]
2 karty 512 kupione na allegro: ...
gryPrzez: xd [dnia: Feb 05, 2020]
zrobiłem sposób Vin/7 na dziesią...
gryPrzez: gtremik [dnia: Jan 25, 2020]
Dzięki seba86mu :) Działa
gryPrzez: Mirek [dnia: Jan 22, 2020]
A jest rozwiązanie dla Windowsa 10?
 Gry
Polecany artykuł


Quake

Klasyk FPS w wersji flash.
 Programy
Polecany artykuł


Tapin Radio Darmowa aplikacja służąca do słuchania i nagrywania radia internetowego
 Recenzje
Polecana recenzja


Sleeping Dogs
Policjant pod przykrywką rozpracowuje Triadę.
 Facebook