Logowanie
 Konkurs: do wygrania tuner Compro U650F
Konkurs: do wygrania tuner Compro U650F
Compro U650F jest niewielkim tunerem telewizji DVB-T przygotowanym do używania w komputerach PC za pomocą złącza USB 2.0.

Umożliwia on oglądanie telewizji cyfrowej w rozdzielczości 1080i co przyda się nam wszystkim, gdy już za rok nie zobaczymy obrazu analogowego w telewizji naziemnej.

Podstawowe cechy tego urządzenia stanowią wsparcie dla SDTV oraz kodowania H.264. Sam tuner jest tutaj zasilany ze złącza USB, więc nie musimy się martwić o dodatkowe kable zasilania. Ciekawą opcją jest programowe nagrywanie z możliwością wzbudzenia ze stanu uśpienia S3/S4. Zarówno nagrywanie jak i odtwarzanie wykorzystuje formaty H.264(MPEG-4 Part-10), MPEG-2 oraz TS.

Specyfikacja tego urządzenia mówi także o takich elementach jak funkcje PIP/POP, obsłudze EPG, napisów i teletekstu, przechwytywaniu nawet pojedynczych klatek, funkcji VideoDesktop oraz Tomeshift.

Sama firma Compro istnieje na rynku już od 1988 roku i jest producentem akcesoriów multimedialnych dla PC, sprzętu PC-TV, zaś ostatnio najmocniej koncentruje się w monitoringu IP.

W jej produktach możemy znaleźć właśnie tunery cyfrowe oraz kamery internetowe, które wielokrotnie już dla Was testowaliśmy, np CS80 (po prawej) i IP90 (po lewej).CS80 to stylowa kamera 2MPx z adapterem WiFi, która dzięki mnogości funkcji i łatwej obsłudze idealnie nadaje się do niewielkiego monitoringu np w naszym domu. Kamerę tą niedawno także testowaliśmy i mocno nam przypadła do gustu co zaowocowało dla niej naszym wyróżnieniem.

IP90 jest mocno zaawansowaną kamerą do obserwacji całodobowej, a wyposażono ją w wiele specjalistycznych funkcji, w tym detekcję ruchu, obsługę alarmów czy wbudowane diody LED.

KONKURS


A My mamy dla Was konkurs zorganizowany przez firmę Compro. Zasady są proste, a sam konkurs przeznaczony jest dla wszystkich posiadających konto na naszym FORUM. Nic więcej, możesz być nawet nowym użytkownikiem Do wygrania mamy jeden egzemplarz tunera Compro U650F.

Do 30 listopada przyślij na adres email: redakcja@hotfix.pl odpowiedź na proste pytanie: Dlaczego to Ty miałbyś otrzymać ten tuner? Zainspiruj nas swoją osobą/pomysłem, a wygrasz.

W wiadomości przedstaw swoje Imię i Nazwisko oraz miasto skąd pochodzisz, a także koniecznie login z forum, aby umożliwić nam późniejszą komunikację.


Uwaga:
1. Wysyłając zgłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie Twojego adresu email oraz podanych danych osobowych w naszej bazie.
2. Zastrzegamy sobie prawo do publikacji najciekawszych wypowiedzi
3. Redakcja zastrzega sobie prawo do zmiany zasad konkursu oraz jego odwołania jeżeli zajdzie taka konieczność o czym będzie informował news na stronie www.hotfix.pl


*****************************


Dlaczego miałbym otrzymać tuner??? Odpowiedz jest prosta a zarazem wyczerpująca a mianowicie dlatego iż w te samotne zimowe i mroźne dni, kiedy brakuje mi słońca za oknem a każdy dzień to walka z myślami co robić jutro, nasuwa mi się jedna myśl a może by tak obejrzeć telewizje i kiedy chciałbym to zrobić rozglądam się ze smutkiem po swoim pokoju i nie dostrzegam w nim telewizora, tak więc każdy zapewne domyśla się co w te szare dni przydałoby mi się do szczęścia i uśmiechu, tak tak to tuner Compro U650F. A gdy wzrok nie pozwalałby mi na ciągłe oglądanie ukoił bym mój słuch korzystając z możliwości słuchania radia które na pewno poprawi moje morale duchowe.Autorem tej wypowiedzi jest djkamil09061991 i to on wygrywa. Gratulujemy.
Poleć znajomym:
Poprzedni

Microsoft idzie na wojnę z piratami w Chinach
Następny

Projetkory Acer X110P, P1120 i P1220 w przystępnej cenie
 Reklama
 Komentarze
#1 | XMan dnia 12/11/2012 10:12
Dobry tuner, warto brać udział w konkursie Smile
Mam już monitor z telewizorem MPEG-4, niedawno kupiłem mamie dekoder do starego telewizora tak więc nie potrzebuję.
GRAJCIE - życzę powodzenia !
#2 | XMan dnia 05/12/2012 06:35
djkamil09061991: gratuluję Smile
 Dodaj komentarz
Dla wszystkich komentarzy wymagana jest ich akceptacja przez moderatora.

Nick:AntyBOT (dla niezalogowanych): Napisz słowo hotfix wielkimi literami Artykuły
Polecany artykuł


Jak walczyć z pobieraczkiem? Jak odstąpić od umowy? O tym w artykule.
 Ostatnie komentarze
gryPrzez: Maciak Plock [dnia: Apr 03, 2020]
wynik jest wysoko w google, przy...
gryPrzez: MAMBA [dnia: Mar 24, 2020]
Warning: Only 61104 of 61105 MBy...
gryPrzez: Random32 [dnia: Mar 18, 2020]
Witam, u mnie na polskim Window...
gryPrzez: muffintodebil [dnia: Mar 04, 2020]
aha gosicu to niezly jestes zaaw...
gryPrzez: Maciek [dnia: Feb 20, 2020]
2 karty 512 kupione na allegro: ...
gryPrzez: xd [dnia: Feb 05, 2020]
zrobiłem sposób Vin/7 na dziesią...
gryPrzez: gtremik [dnia: Jan 25, 2020]
Dzięki seba86mu :) Działa
gryPrzez: Mirek [dnia: Jan 22, 2020]
A jest rozwiązanie dla Windowsa 10?
 Gry
Polecany artykuł


Quake

Klasyk FPS w wersji flash.
 Programy
Polecany artykuł


Tapin Radio Darmowa aplikacja służąca do słuchania i nagrywania radia internetowego
 Recenzje
Polecana recenzja


Sleeping Dogs
Policjant pod przykrywką rozpracowuje Triadę.
 Facebook