Logowanie
 Download (Pobieralnia) - sterowniki i programy użytkowe

» Kategorie » Gry » Akcja, Survival Horror, FPP, TPP


Far Cry
Gra legenda oparta na równie legendarnym silniku graficznym CryEngine firmy Crytek w pełni wykorzystującym możliwości technologii DirectX 9.0b. Cechą charakterystyczną silnika jest możliwość idealnego dopasowania się do posiadanego przez nas sprzętu, przez co gra działa płynnie nawet na bardzo słabych jak na dzisiejsze czasy konfiguracjach sprzętowych, przy czym na tych spełniających zalecane wymagania gra wygląda perfekcyjnie w każdym detalu. Akcja rozgrywa się na malowniczych wyspach Polinezji. Wcielamy się w postać Jacka Carvera i wyposażeni w profesjonalny arsenał broni i szereg różnorodnych pojazdów stawiamy czoła rządnym naszej krwi najemnikom.
Data: 23/02/2010 20:25
Pobrań: 471
Komentarz: 0


Grand Theft Auto 2 (GTA 2)
Po kliknięciu na "Pobierz" wypełnij formularz na dole strony i kliknij na "Submit". Grand Theft Auto 2 (GTA 2), to gra legenda, jedna z najbardziej rozpoznawanych w całej serii Grand Theft Auto. Od kilku lat udostępniana jest za darmo w serii "Rockstar Classics". W GTA 2 dostępny jest widok z lotu ptaka. Celem gry jest wypełnianie zadań stawianych naszemu bohaterowi przez kilka stołecznych rodzin mafijnych. Często wypełniając misje przydzielone przez jedną mafię, tracimy morale u drugiej. Zadania są rozmaite, często bardzo rozbudowane. Grafika oraz ścieżka dźwiękowa na dzień dzisiejszy nie powala, ale warto dodać, że GTA 2 jest jednym z najbardziej rozpoznawanych tytułów w świecie gier komputerowych.
Data: 23/02/2010 20:26
Pobrań: 366
Komentarz: 0


Mr Pratt
Mr Pratt to ciekawa platformówka, w której poruszamy się tytułowym panem Prattem. W jego domu pojawiły się różne stwory, z którymi walczymy używając dubeltówki. Proste? Spróbuj sam.
Data: 12/11/2010 10:00
Pobrań: 364
Komentarz: 0


Mr Pratt 2
Mr Pratt 2 to kolejna część gry Mr Pratt. Nasz bohater znowu musi zmierzyć się z potworami, uzbrojony w dubeltówkę lub w inne bronie.
Data: 12/11/2010 10:01
Pobrań: 478
Komentarz: 0


The Suffering
Po kliknięciu na "Pobierz" kliknij na czerwony przycisk "Download Now", po czym "Download Without Login In", wybierz jeden z dolnych serwerów "Public Mirror", po czym kliknij na "Begin Download". Znakomita gra akcji TPP (widok zza pleców bohatera) w połączeniu z gatunkiem Survival Horror. Od pierwszych chwil do samego końca gracz trzymany jest w dużym napięciu i niepokoju, nie wiedząc co czeka go w danym momencie. Początkowy etap rozgrywki toczy się w więzieniu zawładniętym przez nieznane moce. W tajemniczy sposób giną więźniowie oraz strażnicy. Całość zdominowały naprawdę przerażające monstra, których jest kilkadziesiąt rodzajów. Każdy ma inny sposób na zabijanie. Programiści pod tym względem wykonali kapitalną pracę. Po sporym okresie gry wychodzimy na zewnątrz więzienia. Ten etap jest bardziej rozmaity pod względem przemierzanych lokacji. W niektórych momentach gry przyjdzie nam wytężyć umysł w czasami skomplikowanych zagadkach, co nadaje jeszcze większego smaku rozgrywce.
Data: 04/02/2014 19:39
Pobrań: 1206
Komentarz: 0
 Artykuły
Polecany artykuł


Jak walczyć z pobieraczkiem? Jak odstąpić od umowy? O tym w artykule.
 Ostatnie komentarze
gryPrzez: Maciak Plock [dnia: Apr 03, 2020]
wynik jest wysoko w google, przy...
gryPrzez: MAMBA [dnia: Mar 24, 2020]
Warning: Only 61104 of 61105 MBy...
gryPrzez: Random32 [dnia: Mar 18, 2020]
Witam, u mnie na polskim Window...
gryPrzez: muffintodebil [dnia: Mar 04, 2020]
aha gosicu to niezly jestes zaaw...
gryPrzez: Maciek [dnia: Feb 20, 2020]
2 karty 512 kupione na allegro: ...
gryPrzez: xd [dnia: Feb 05, 2020]
zrobiłem sposób Vin/7 na dziesią...
gryPrzez: gtremik [dnia: Jan 25, 2020]
Dzięki seba86mu :) Działa
gryPrzez: Mirek [dnia: Jan 22, 2020]
A jest rozwiązanie dla Windowsa 10?
 Gry
Polecany artykuł


Quake

Klasyk FPS w wersji flash.
 Programy
Polecany artykuł


Tapin Radio Darmowa aplikacja służąca do słuchania i nagrywania radia internetowego
 Recenzje
Polecana recenzja


Sleeping Dogs
Policjant pod przykrywką rozpracowuje Triadę.
 Facebook