Logowanie

Płyty MSI Z68 oraz H61 będą wspierały Ivy Bridge

W dzisiejszej informacji prasowej, firma MSI potwierdziła, że cała seria płyt głównych Z68 (G3)/H61 (G3) będzie wspierała najnowsze procesory z rodziny Ivy Bridge.

Dzięki temu, użytkownicy płyt MSI będą mogli bezpłatnie pobrać odpowiedni BIOS do swoich płyt umożliwiając im dostarczenie pełnego wsparcia dla najnowszych procesorów Intela, których debiut nastąpi już za dwa miesiące.

Dodatkowo płyty z serii G3 będą wspierały... [Kliknij, aby przeczytać całość]
· cosik_ktosik dnia 23/02/2012 18:57 · 0 komentarzy ·

Compro VideoMate U650F cyfrowy tuner RTV

W sklepach można już kupić cyfrowy tuner TV Compro VideoMate U650F. Pozwala on na odbiór i nagrywanie naziemnej telewizji cyfrowej oraz słuchanie radia w technologi DAB lub analogowo.

Tuner posiada niewielkie wymiary a zasilany jest z portu USB, dzięki czemu nie wymaga dodatkowego źródła zasilania. Umożliwia odbiór naziemnej telewizji cyfrowej w standardach H.264 oraz 1080i HDTV. Wbudowana w urządzenie dioda informuje o sile odbieranego sygnału.

Compro VideoMate U650F w przeciwieństwie do ... [Kliknij, aby przeczytać całość]
· Lena dnia 23/02/2012 18:39 · 0 komentarzy ·

Płyty z chipsetem Z77 już w kwietniu

Niezależnie od tego czy dasz radę zdobyć procesor Intel Core Ivy Bridge do kwietnia czy też nie, to płyty główne oparte na następcy chipsetu Intel Z68 czyli Z77, będą dostępne od początku tego właśnie miesiąca.

Jak się można domyślać, większość z producentów płyt głównych mają już gotowe swoje rozwiązania oparte na tym chipsecie, choć na mocy porozumień obustronnych o tajemnicy nie mogą ich jeszcze przedstawiać.

Niemniej czekają... [Kliknij, aby przeczytać całość]
· cosik_ktosik dnia 23/02/2012 18:02 · 0 komentarzy ·

Dysk twardy Hitachi Travelstar Z7K500 dla ultrabooków

Hitachi GST przygotował nowy dysk twardy Travelstar Z7K500 specjalnie dla rynku ultracienkich notebooków (ultrabooków).

Producent określa dysk jako pierwszą konstrukcję mobilnego dysku o pojemności 500 GB na talerzu kręcącym się z prędkością 7200RPM przy, zaledwie 7 milimetrach grubości.

Mało tego, dysk Travelstar Z7K500 ma być najszybszy w swojej klasie i zapewnia wzrost wydajności rzędu 33 procent w stosunku do konkurencji.

Zamknięto go w obudowie 2.5 cala i łączy się z ... [Kliknij, aby przeczytać całość]
· Lena dnia 23/02/2012 17:54 · 0 komentarzy ·

Robot stworzony na drukarce 3D

Pół wieku temu, w początkach historii o UFO i filmów z gatunku fantastyki wyobrażano sobie roboty jako łudząco przypominające ludzi.

Miały ręce, głowy i twarze łudząco nas przypominające. Postęp technologiczny, a w zasadzie jego brak rozwiały wiele z tych romantycznych widoków. Mało tego, dzisiaj już nie chce się budować robotów na nogach. Bo też po co? Gąsienice i koła lepiej się sprawują w poruszaniu się i to nawet na schodach.

Dzisiaj roboty nie wyglądają jak ... [Kliknij, aby przeczytać całość]
· Lena dnia 22/02/2012 18:01 · 2 komentarzy ·

Alpine 64 PLUS dla procesorów AMD

Nawiązując do sukcesów jakie osiągnął cooler Arctic Alpine 11 PLUS, firma postanowiła zaprezentować specjalnie dla użytkowników procesorów AMD cooler Alpine 64 PLUS.

Alpine 64 PLUS ma być doskonałym rozwiązaniem do odbierania ciepła z procesorów AMD.

Wykorzystuje do tego celu spory, 92 milimetrowy wentylator PWM z kontrolowaną prędkością obrotową od 600 do 2000 RPM. Jest przy tym zdolny chłodzić 100 watowe ... [Kliknij, aby przeczytać całość]
· Lena dnia 22/02/2012 17:54 · 0 komentarzy ·

Microsoft oskarża Google o śledzenie użytkowników IE i Safari

Microsoft oskarża Google o to, że Google śledzi użytkowników przeglądarek Internet Explorer oraz Safari.

"Kiedy zespół IE dowiedział się, że Google znalazło sposób na obejście prywatności danych użytkowników w przeglądarce Safari, zadaliśmy sobie proste pytanie: Czy Google nie zbiera w ten sam sposób danych osobowych tj informacji?", napisał naczelny... [Kliknij, aby przeczytać całość]
· cosik_ktosik dnia 22/02/2012 14:40 · 0 komentarzy ·

 Z forum
 Nasze statystyki
Statystyki strony:

· Liczba newsów: 12879

· Liczba poradników: 378

· Liczba recenzji: 192

· Liczba gier: 124

· Liczba programów: 943

· Użytkowników forum: 72431

· Unikalnych wizyt: 87,011,427
 Partnerzy:



Hotfix w katalogu Gwiazdor











 Artykuły
Polecany artykuł


Jak walczyć z pobieraczkiem? Jak odstąpić od umowy? O tym w artykule.
 Ostatnie komentarze
gryPrzez: Maciak Plock [dnia: Apr 03, 2020]
wynik jest wysoko w google, przy...
gryPrzez: MAMBA [dnia: Mar 24, 2020]
Warning: Only 61104 of 61105 MBy...
gryPrzez: Random32 [dnia: Mar 18, 2020]
Witam, u mnie na polskim Window...
gryPrzez: muffintodebil [dnia: Mar 04, 2020]
aha gosicu to niezly jestes zaaw...
gryPrzez: Maciek [dnia: Feb 20, 2020]
2 karty 512 kupione na allegro: ...
gryPrzez: xd [dnia: Feb 05, 2020]
zrobiłem sposób Vin/7 na dziesią...
gryPrzez: gtremik [dnia: Jan 25, 2020]
Dzięki seba86mu :) Działa
gryPrzez: Mirek [dnia: Jan 22, 2020]
A jest rozwiązanie dla Windowsa 10?
 Gry
Polecany artykuł


Quake

Klasyk FPS w wersji flash.
 Programy
Polecany artykuł


Tapin Radio Darmowa aplikacja służąca do słuchania i nagrywania radia internetowego
 Recenzje
Polecana recenzja


Sleeping Dogs
Policjant pod przykrywką rozpracowuje Triadę.
 Facebook